01
лют.

Солістку оркестру Військової академії (м. Одеса) Ольгу Богатиренко привітали з перемогою

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Поздоровлення
  • Переглядів: 13046
  • Друк

Ольга БогатиренкоРадісну звістку одержала солістка оркестру Військової академії (м. Одеса) Ольга Богатиренко – вона пройшла у наступний етап телевізійного співочого талант-шоу «Голос країни», що виходить на телеканалі «1+1».

Цю талановиту і красиву дівчину привітав ТВО начальника Військової академії (м. Одеса) генерал-майор Олег Гуляк, а також колеги з військового оркестру, знайомі та друзі.

У «Білому залі» академії зібрались шанувальники джазової артистки. Керівник військового оркестру підполковник Юрій Літовко разом із своїм колективом радів за відому на всю країну співачку. Тележурналісти каналу «1+1», які завітали у Військову академію (м. Одеса) з цього приводу, хотіли якомога більше дізнатись про зірку української естради. Спокійна і доброзичлива красуня відповіла на запитання присутніх журналістів з впевністю у подальшій перемозі. Саме від неї, ми дізнались, що вона здобула музичну освіту у Одеському училищі мистецтв і культури імені К. Ф. Данькевича, закінчивши естрадно-джазове відділення. Офіцери, курсанти, військовослужбовці військового вишу зичать Ользі Богатиренко нових творчих досягнень у наступних випробуваннях.

Рейтинг
219 голосів