23
жовт.

Делегація слухачів вищого загальновійськового командного курсу Збройних Сил Республіки Індія у Військовій академії (м. Одеса)

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 12347
  • Друк

001Представники вищого військового навчального закладу Республіки Індія відвідали з робочим візитом Військову академію (м. Одеса).

Делегацію з більш як двадцяти старших офіцерів очолював представник командування вищого навчального закладу Збройних Сил Республіки Індія генерал-майор Вінод Кумар Піллай. Також до академії завітав аташе з питань оборони при Посольстві Республіки Індія в Україні комодор Сіддарта Сант, який і раніше неодноразово відвідував наш навчальний заклад. Гостей з Індії зустрічали тимчасово виконуючий обов'язки начальника академії генерал-майор Олег Гуляк та офіцер групи міжнародного військового співробітництва майор Володимир Суслов.

Генерал-майор Вінод Кумар Пілай разом з делегацією ознайомились з навчально-матеріальною базою Військової академії, відвідали храм Святих Рівноапостольних Кирила та Мефодія, музей академії. Викладач кафедри соціально-економічних та гуманітарних наук підполковник Андрій Королюк розповів індійським військовим про героїчне минуле вищих військових навчальних закладів міста-героя Одеси. На згадку про своє перебування в музеї академії Вінод Кумар Пілай залишив свій відгук у Книзі почесних відвідувачів. Голова іноземної делегації та його колеги щиро подякували тимчасово виконуючому обов'язки начальника академії генерал-майору Олегу Гуляку за можливість ознайомитись з одеським військовим вишем та змістовну розмову про систему підготовки військових фахівців для Збройних Сил України.

Наприкінці свого візиту представники військової делегації від Республіки Індія відповіли на запитання журналістів та обмінялися символічними сувенірами з керівним складом  Військової академії. 

Рейтинг
77 голосів
Теги: гості