05
груд.

Слова сердечної вдячності всьому колективу з нагоди 22-ї річниці Збройних Сил України

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 10912
  • Друк

001У Георгіївській залі Військової академії (м. Одеса), відбулось урочисте зібрання присвячене 22-й річниці Збройних Сил України. Перед офіцерами, професорсько - викладацьким складом, курсантами та працівниками Збройних Сил України виступив ТВО начальника генерал-майор Олег Гуляк. Звертаючись до присутніх він зробив акцент на процесі подальшого реформування Українського війська. Далі генерал зауважив, що для кожного це особливе свято, що єднає всіх представників благородної професії. Воно згуртовує різні покоління воїнів, які присвятили своє життя захисту рідної Батьківщини.

002Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. За плечима славні традиції та досягнення минулих поколінь, попереду тяжка праця формування нових Збройних Сил України у відповідності до світових стандартів. Час не стоїть на місці і пред’являє нові вимоги до військовослужбовця, як професіонала, вимагає нових звершень та перемог в ім’я України.

Після свого виступу генерал - майор Олег Гуляк привітав всіх молодих захисників Вітчизни, які опановують нелегку майстерність військової справи! Саме від них залежить суверенність нашої держави, мир і спокій українського народу. Саме вони беруть приклад зі своїх наставників та попередників, які зуміли зберегти Україну для нас і доручили їм продовжувати цю відповідальну справу.

Генерал - майор Олег Гуляк висловив слова сердечної вдячності всьому колективу, всім, хто доклав великих особистих зусиль для збереження в Одесі самобутньої школи вітчизняної військової освіти та науки, побажав всім міцного здоров’я, життєвої наснаги, добробуту та вагомих успіхів.

003З нагоди святкування 22-ї річниці Дня Збройних Сил України заступник начальника академії полковник Юрій Клят зачитав наказ начальника академії — за сумлінне виконання службових обов'язків, зразкову військову дисципліну, високий професіоналізм та з нагоди святкування Дня Збройних Сил України оголосив подяки і нагородив почесними грамотами кращих офіцерів, працівників Збройних Сил України, курсантів.

 

 

Рейтинг
184 голосів
Теги: Без тегів