21
трав.

Майбутні офіцери-фахівці удосконалюють свої навички у відновленні військової техніки

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 8253
  • Друк

001Протягом 3-х тижнів курсанти 3 курсу 214 навчальної групи факультету підготовки спеціалістів МТЗ Військової академії (м. Одеса), які навчаються за спеціальністю: «Ракетно-артилерійське озброєння», проходили виробничу практику у 28-й механізованій бригаді 6-го армійського корпусу на посадах заступника командира батареї з озброєння, командир ремонтного взводу ракетно-артилерійського озброєння.

Під час проведення виробничої практики курсанти ознайомилися з організаційно-штатною структурою військової частини, організацією експлуатації, зберігання, обліком озброєння та військової техніки, безпосередньо приймали участь у відновленні та підготовці озброєння та військової техніки до бойового використання та набули певних навичок у веденні експлуатаційно-технічної документації зразків озброєння, а також залучалися до практичного відпрацювання та розробки документів на озброєння.

За участю керівника виробничої практики підполковника Олександра Бондаренко та заступників командирів батарей, командира дивізіону, командира взводу та роти з ремонту ракетно-артилерійського озброєння були на високому методичному рівні організовані роботи та заняття на робочих ділянках.

Програма виробничої практики була виконана у повному обсязі. Курсанти набули практичних навичок у виконанні обов'язків за посадовим призначенням, у керівництві підлеглими, організації та проведенні занять з технічної підготовки, організації служби військ тощо.

Завдяки наполегливості та впевненості у своїх знаннях матеріальної частини озброєння і військової техніки, курсанти надали суттєву допомогу під час виконання практичних робіт з обслуговування та відновлення озброєння та військової техніки самохідного артилерійського дивізіону та відпрацювання завдань на пункті технічного обслуговування і ремонту.

Керівництво частини клопоче перед начальником військового вишу про заохочення кращих курсантів, які проявили ініціативу, активність, старанність та самостійність у виконанні отриманих завдань, а саме: мол. сержанта Топчого В.В., курсантів: Грисюка Р.В., Лукашевича А.О., Новинюка О.В., Кириленка І.В., Гальчинського В.В., Гальчинського П.В., Щербенко Є.О., Корсака О.О., Наконечного С.С.

Рейтинг
36 голосів