04
серп.

Тривають польові збори первинної військово-професійної підготовки курсантів-першокурсників

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 8658
  • Друк

На базі Навчального центру Військової академії (м.  Одеса) тривають табірні збори курсантів, які за результатами іспитів зараховані на 1 курс академії у 2014 році.

Під загальним керівництвом Начальника табірного збору полковника Олега Сухіна з курсантами першого курсу було проведено перше інструкторсько-методичне заняття по заходам безпеки за темою: «Вимоги керівних документів щодо організації проведення занять з предметів навчання у польових умовах. Обов’язки командирів та тих, хто навчається, щодо дотримання заходів безпеки». Навчально-виховними цілями заняття визначалось ознайомити курсантів із заходами безпеки на заняттях, під час несення служби та при виконанні завдань повсякденної діяльності в ході польового виходу, вивчення правил дотримання заходів безпеки.

Під час навчань офіцери-вихователі організували заняття на восьми навчальних точках. Курсантів ознайомили з заходами безпеки на заняттях з тактичної, вогневої підготовки, під час поводження з інженерними боєприпасами та імітаційними засобами, під час дій на техніці та перевезенні особового складу, на заняттях з фізичної підготовки, під час користування електрообладнанням, при поводженні з отруйними речовинами, медичними препаратами і наркотичними засобами. Вивчались елементи пожежної безпеки, профілактики отруєння чадним газом, надання першої медичної допомоги, тощо.

Програма первинної військово-професійної підготовки передбачає оволодіння майбутніми офіцерами першими предметно-практичними вміннями солдатської майстерності, і вивченню заходів безпеки у цьому процесі приділяється важлива роль.

Рейтинг
22 голосів