03
лист.

Курсанти здійснили перший в своєму житті стрибок з парашутом

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 8460
  • Друк

 Близько вісімдесяти курсантів факультету Високомобільних десантних військ та розвідки Військової академії (м. Одеса), здійснивши під час польового виходу перший в своєму житті стрибок з парашутом, отримали посвідчення та нагрудний знак «Парашутист».

Як повідомив начальник факультету Високомобільних десантних військ та розвідки полковник Станіслав Чумак, свій перший стрибок його підлеглі виконали в рамках практичних занять з парашутно-десантної підготовки. Цій важливій для кожного десантника події передувала ретельна підготовка – теоретичні заняття, вивчення матеріальної бази, укладка парашутів, практичне виконання елементів стрибка на повітрянодесантному комплексі академії.

«Першоразники», як їх називають у своєму середовищі десантники, стрибали з вертольоту Мі-8 з висоти 600 метрів на площадку для приземлення, обладнану на території Центру забезпечення навчального процесу Військової академії поблизу селища Чорноморське Одеської області. Разом з ними, для підтримки високого морально-бойового духу, стрибнув з парашутом і виконуючий обов’язки начальника академії генерал-майор Олег Гуляк.

 – Сьогодні ви здійснили мужній і рішучий чоловічий вчинок, перший стрибок з парашутом, який кожен десантник пам’ятає усе життя, - зазначив по завершенні стрибків генерал-майор Олег Гуляк. – Кожен з вас відповідально і свідомо готувався до цієї події, завдяки чому стрибки пройшли без травм та випадків відмов стрибати.

Упродовж тижня прийняті в когорту десантників курсанти факультету Високомобільних десантних військ та розвідки здійснять ще кілька навчальних стрибків, а також візьмуть участь у практичних заняттях з профільних дисциплін військової підготовки.

Як зазначив начальник факультету Високомобільних десантних військ та розвідки полковник Станіслав Чумак, згідно з навчальними програмами по завершенні навчання кожен курсант-десантник здійснить не менше 28 стрибків у різних умовах, а кращі з них за результатами навчання по випуску отримають спеціальне звання «Інструктор повітрянодесантної служби».

Рейтинг
10 голосів