02
лют.

В студії Одеської міської телекомпанії «7-канал» відбувся прямий ефір присвячений підготовці офіцерських кадрів для Збройних Сил України

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 8509
  • Друк

Прямий ефір Питанням підготовки офіцерських кадрів для Збройних Сил України, а також створення високопрофесійного війська було присвячено прямий ефір, який відбувся в студії Одеської міської телекомпанії «7-канал».

Учасниками телевізійної програми стали тимчасово виконуючий обов’язки начальника Військової академії (м. Одеса) генерал-майор Олег Гуляк, а також курсанти військового вишу.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника навчального закладу генерал-майор Олег Гуляк детально розповів про зміни і корекції у навчальних програмах підготовки майбутніх офіцерів, які відбуваються з врахуванням реалій сьогодення, асиметричної війни, протидії терористичним загрозам. У свою чергу курсанти розповіли про особисті мотиви при виборі офіцерської кар’єри.

Розповідаючи про минулорічну вступну кампанію до військового вишу, генерал-майор Олег Гуляк зазначив, що навіть при збільшенні вдвічі державного замовлення на одне місце претендувало до трьох абітурієнтів. При цьому слід відзначити, що кожен п’ятий з відібраних на навчання це - військовослужбовці-контрактники, більшість з яких мають бойовий досвід.

- Сьогодні значна частка наших випускників захищають мирний спокій громадян на сході України. Вони там, де найбільш небезпечно, де потрібні висока бойова виучка і відмінна фізична підготовка, самопожертва і відвага. Українські офіцери завжди на передовому рубежі, всі вони виконують завдання у складних умовах, з ризиком для свого життя, та є справжніми патріотами нашої держави, - підкреслив начальник військового вишу.

 

Рейтинг
94 голосів