15
лют.

Захист Вітчизни – почесніша чоловіча справа

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 7798
  • Друк

Захист Вітчизни – почесніша чоловіча справа14 лютого 2017 року військовослужбовці – учасники АТО факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння Військової академії капітан Пізінцалі В.В., курсанти Романишин Б.О. та Іваненков Н.А. в рамках реалізації програми національно-патріотичного виховання учнівської молоді, популяризації престижу військової служби на базі Одеської спеціалізованої школи № 59 олімпійського резерву провели Урок мужності, присвячений учасникам АТО.

Урок мужності проводився для учнів 7-8 класів. Військовослужбовців академії під час проведення заходу розповіли про свій бойовий досвід в зоні проведення АТО.

Організатори семінару оголосили слова вдячності керівництву Військової академії за надану допомогу та висловили сподівання на подальшу співпрацю у військово-патріотичному вихованні школярів для затвердження в їх свідомості поваги до національних і військових традицій, гордості за державу, віри в її процвітання, згуртування молодого покоління навколо ідеї незалежності України.

Рейтинг
6 голосів