08
бер.

В академії відбулися урочистості з нагоди 8 Березня

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 10506
  • Друк

В академії відбулися урочистості з нагоди 8 БерезняЗа традицією, напередодні свята 8 Березня, чоловіча стать Військової академії висловила всі слова найщирішої вдячності і любові чарівним жінкам навчального закладу. Музичні вітання отримали жінки від привітальних бригад курсантів. А потім у Білій залі відбулися урочистості з нагоди свята. Відкрив святковий захід начальник Військової академії генерал-майор Олег Гуляк, який подякував жінкам за те, що в роботі, і в побуті вони завжди успішні, результативні і жіночні, за те, що саме жінки є організаторами і натхненницями всіх перемог і вручив грамоти, відзнаки і цінні подарунки.

Незабутні хвилини доброго настрою, усмішок і позитиву жінкам подарували солісти військового оркестру Денис Мирошниченко, Олексій Гавриляк та балетна група у супроводі живого звучання оркестру академії. Запальну румбу, чарівній половині академії, подарували гості свята - солісти клубу спортивного танцю «Райдуга». Всіх присутніх у залі не залишала байдужими пісня про матір у виконанні вокально-інструментального гурту, до складу якого входять курсанти факультетів підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення і матеріально-технічного забезпечення. І звичайно, подарували мить натхнення курсанти академії, які виконали урочистий полонез та жвавий танець кастарват.

Наприкінці свята чоловіки ще раз від усієї душі привітати дорогих жінок і побажали здоров'я, щастя і особистого благополуччя, оптимізму, здійснення усіх мрій, вічної весни в серцях, взаємної любові та вірності!

Рейтинг
12 голосів
Теги: свято