25
квіт.

Під час проведення тактичних навчань курсанти - розвідники та спецпризначенці здійснили 80-кілометровий марш-кидок

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 7904
  • Друк

Під час проведення тактичних навчань курсанти - розвідники та спецпризначенці здійснили 80-кілометровий марш-кидокВ Центрі забезпечення навчального процесу академії триває етап тактичних навчань з бойовою стрільбою курсантів факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення під час якого їм належить вдосконалити свої практичні навички з тактичної, вогневої, розвідувальної, інженерної, військово-медичної, фізичної підготовки, військової топографії та зв’язку.

Кульмінацією польових навчань стало висування розвідувальних груп з глибини 80-ти кілометрів, який майбутнім офіцерам – розвідникам та спепризначенцям довелось виконувати в штатній екіпіровці зі зброєю загальною вагою до 25 кг, рухаючись по пересіченій місцевості при повній викладці, а також з виконанням залікових контрольних стрільб зі штатної зброї та поставлених задач.

Використовуючи бойовий досвід, викладачі-інструктори Військової академії ввели додаткові вимоги до організації практичних занять з бойової підготовки. Тож курсантам довелось виконувати навчальні вправи в обстановці, максимально наближеній до бойової - із застосуванням світло-шумових імітаційних засобів. Умовами навчань були передбачені раптові напади диверсійних груп умовного противника, яким виступила бойова група однієї з бригад спеціального призначення.

Під час проведення тактичних навчань курсанти - розвідники та спецпризначенці здійснили 80-кілометровий марш-кидокПід час навчально-польових випробувань майбутні розвідники та спецпризначенці вчилися обладнувати базовий табір на непідготовленій території, забезпечувати його охорону і оборону, застосовуючи практику приготування їжі в польових умовах.

За словами начальника факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення полковника Юрія Гикала головним завданням проведених тактичних навчань стала практична складова роботи у складі розвідувальних груп на різній місцевості, практика прийняття майбутніми командирами рішень в різних ситуаціях.

Участь в такому масштабному заході стало для курсантів серйозним іспитом. Орієнтування в нестандартній обстановці, знання тактики противника, випробування у фізичному навантаженні, вміння організувати боротьбу з засідками, вогневими нальотами, управляти вогнем і підрозділами при розвідувально-бойових, ударно-штурмових і рейдових діях, а також вміння проявляти вольові якості, домогтися втілення в життя прийнятого рішення, - це ще один крок до професійного самовдосконалення майбутніх офіцерів.

Рейтинг
10 голосів