14
черв.

Вихованці Одеського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою опановують практичні навики армійської підготовки!

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 9379
  • Друк

001Близько сотні вихованців Одеського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою під керівництвом офіцерів-вихователів Одеського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою проходять практичний вишкіл в рамках навчально-польового збору.

Захід проводиться на базі Центру забезпечення навчального процесу Військової академії (м. Одеса) із залученням досвідчених викладачів військового вишу.

Упродовж трьох тижнів військові ліцеїсти опанують широкий спектр практичних умінь та навичок початкової армійської підготовки. Зокрема, з юнаками будуть проведені заняття із тактичної, вогневої та інженерної підготовки, топографії та умінню орієнтуватися на місцевості, дій у складі бойових груп та механізованих відділень в наступі та обороні, захисту від зброї масового ураження тощо.

У вільний від занять час з ліцеїстами буде проведено численні спортивні змагання із легкої атлетики та ігрових видів спорту.

На завершення навчально-польового збору його учасники візьмуть участь у військовій грі із здійсненням двадцятикілометрового маршу й відпрацюванням усіх набутих елементів початкової військової підготовки.

Людмила Бажура, м. Одеса
фото – Валентин Журавльов

Рейтинг
6 голосів
Теги: Без тегів