001Рівень підготовки та навченості майбутніх офіцерів перевіряє кваліфікована Екзаменаційна комісія, очолювана командувачем ССО Міноборони України генерал-лейтенантом Ігорем Луньовим. До складу комісії увійшли провідні спеціалісти органів військового управління, які є замовниками на підготовку військових фахівців.

Своєрідним стартом двотижневого випробування випускників став стройовий огляд, під час якого курсанти не лише продемонстрували готовність до складання іспитів, а й отримали можливість висловити пропозиції, звернення чи зауваження членам екзаменаційної комісії.

Пізніше, під час спільного з керівним та викладацьким складом військового вишу організаційного засідання екзаменаційної комісії, були уточнені плани та особливості проведення випускних іспитів.

Також у перший день курсанти-випускники продемонстрували екзаменаторам свою обізнаність в теорії та практиці організації фізичної підготовки у військах, а на спортивному майданчику – власні досягнення у виконанні основних спортивних нормативів – підтягуванні на перекладині, бігу на сто метрів та три кілометри.