25
бер.

Випробування марш-кидком

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 27990
  • Друк

Марш-кидокУ Військовій академії була проведена першість серед курсантських підрозділів з марш-кидку на 5 км, що спрямована на формування військово-прикладних навичок курсантів.

Змагання були організовані та проведені кафедрою теорії та організації фізичної підготовки із залученням відповідних служб академії: медичної, автомобільної та служб тилу.

Марш-кидокКурсанти 12 навчальних груп стартували в польовій формі одягу зі зброєю та спорядженням. У повітрі відчувався запеклий дух змагань, який протримався до останнього забігу. 16 група автомобільної підготовки завершила змагання і, як відмітив її заступник командиру взводу курсант В. Лук’янов: "У таких заходах загартовується характер колективу, почуття братерства, взаємодопомоги та відвертої курсантської дружби."

"Було важко, але мої підлеглі змогли пройти це випробування", – зазначив після змагань ТВО начальника І курсу капітан М. Ярмолюк.Марш-кидок

Підводячи підсумки головний суддя змагань полковник Ігор Овчарук відмітив: «…Не всі підрозділи 100% готові до виконання вправи №30 марш- кидок на 5 км. Є ще над чим працювати щодо згуртування військових підрозділів».

Кращими були визначені 23, 22, 13 навчальні групи та 3 курс. Іншим групам було визначено завдання на подальше підвищення рівня фізичної підготовки.

 Марш-кидок

Рейтинг
216 голосів