31
бер.

“Південна Пальміра 2012” у Білій залі Військової академії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 27391
  • Друк

У Білій залі Військової академії пройшли змагання по спортивним (бальним) танцям «Південна Пальміра 2012»

Організатором і виконавцем цього заходу виступив віце-президент Ради Української Танцювальної Асоціації в Одеській області Віктор Каплінський.

Його пропозицію провести такого рівня змагання підтримали група компанії ЮКАС, Благодійний фонд Едуарда Матвійчука «За Одещину», Благодійний фонд ім. О.С. Стурдзи, Центр спортивного танцю "Біла Акація", Рада Українських Танцювальних Асоціацій "РУТА".

На змаганнях були присутні спортсмени з Одеської області та інших обласних центрів України. Танцювальна програма була представлена по 27 танцювальним категоріям, спортсмени від 3 до 30 років. На змаганнях були запрошені діти інтернатів Одещини.

Від імені губернатора Одеської області Едуарда Матвійчука курсантів і гостей привітали начальник управління культури і туризму обласної адміністрації Владислав Станков та заступник начальника Військової академії з виховної роботи полковник Сергій Пальчик. Офіцер-вихователь побажав присутнім добитися великих результатів і бути гідними продовжувачами славетних традицій, які були закладені ще в Одеському кадетському корпусі.

Курсанти Військової академії і присутні отримали велике задоволення і багато позитивних емоцій, насолодились високою майстерністю виконавців. Від одеської області прийняло 262 учасників, які отримали 20 золотих, 23 срібних, 10 бронзових комплектів медалей.

 

   

Рейтинг
157 голосів