02
квіт.

Відслужили як треба і звільнились

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 24583
  • Друк

Звільнення в запасВідповідно до Наказу Міністра Оборони України №173 від 26.03.2012 року «Про звільнення в запас військовослужбовців та черговий призов на строкову військову службу у квітні-травні 2012 року» у Військовій академії пройшов захід присвячений звільненню військовослужбовців строкової служби підрозділів забезпечення. Першими були звільнені солдати строкової служби з Миколаївської, Запорізької, Вінницької, Одеської областей. Таких щасливчиків було десять осіб.

Звільнення в запасВ обідню годину в приміщенні їдальні Військової академії зібрались всі солдати роти забезпечення навчального процесу, роти охорони, інформаційно - телекомунікаційного вузлу.

За гарно за сервірованими столами парував наваристий борщ, крім цього там були пампушки з часником, гречана каша з вершковим маслом, овочевий салат, м’ясні тєфтелі, мандарини, яблука, халва. Все це від щирого серця приготувала завідуюча їдальні ПП «Артек-Сервіс» Анна Гаврилівна Недова.

Перед солдатами строкової служби виступив з настановою і побажаннями заступник начальника Військової академії з виховної роботи полковник Пальчик С.І. В своїй короткій промові він побажав звільненим військовослужбовцям щасливої дороги і вручив кожному грамоту, а старшому солдату Корчака М. і солдату Ганзуля Є. цінні подарунки - наручні годинники.

Звільнення в запасВедучі концертної програми курсанти Шалавінський Андрій і Полуніна Ольга представили до уваги присутніх глядачів пісні у виконанні аматорських артистів Ольги Богатиренко, Олександра Рибки. Вони виконали ряд сучасних пісень українських і зарубіжних виконавців. З оплесками і хорошим настроєм зустріли солдати строкової служби виступ колективу курсантів під керівництвом майора Літовки Ю.С. Потім звільнені солдати продемонстрували для всіх набуті за період своєї служби навики та вміння по розбиранню і збиранню автомата АК-74 і застилання ліжка. На цьому урочистому заході були присутні рідні родичі солдат які були в захваті від змістовної конкурсної програми та смачного обіду.

Під звуки маршу «Прощание Славянки» у виконані духового оркестру Військової академії солдати завершили святковий обід і сфотографувались на пам'ять із своїм ротним офіцером капітаном Биковим Є.І.

Звільнення в запас Звільнення в запас Звільнення в запас Звільнення в запас

Звільнення в запас Звільнення в запас Звільнення в запас Звільнення в запас

Рейтинг
152 голосів