09
квіт.

Участь у заходах до Дня визволення Одеси від німецько-фашистських загарбників

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 26526
  • Друк

День визволення ОдесиСьогодні о 10.00 в Одеській загальноосвітній школі №56 I-III ступенів відбулися урочисті заходи за участю учнів школи та курсантів Військової академії (м. Одеса), присвячені 68-ї річниці Дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників.

На подвір’ї школи установлений пам’ятник двічі Герою Радянського Союзу генералу армії І.Д.Черняховському, а у шкільному кіно-музеї «Пам'ять» розміщений стенд видатному полководцю, який навчався в Одеській піхотній школі – історичним попередником Військової академії (м. Одеса).

День визволення ОдесиНапередодні Дня визволення Одеси від німецько-фашистських загарбників курсанти Військової академії Щур О., Машакова В., Петишко А., Шевчук Я. на чолі з заступником начальника факультету з виховної роботи підполковником Бородкіним С. та ветеранами Великої Вітчизняної війни Макаровим І., Єрьоміним Р., Миргородом Ф. поклали квіти до монументу визволителям Одеси на площі 10 квітня та до пам’ятника двічі Герою Радянського Союзу генерал армії І.Д.Черняховському.

День визволення ОдесиКурсанти академії продемонстрували перед учнями школи свою майстерність з рукопашного бою зі зброєю. Показовий виступ був підготовлений начальником кафедри теорії і організації фізичної підготовки полковником Овчаруком І., та працівником ЗСУ Сидорченко К.

Заступник директора з виховної роботи Одеської загальноосвітньої школи №56 I-III ступенів Кудімова В.П. та учні школи підготували святковий концерт для ветеранів Великої Вітчизняної війни і курсантів Військової академії. По закінченню святкових заходів директор школи Фоменко С.І. подякувала ТВО начальника Військової академії генерал-майору Анатолію Сиротенко за участь його підлеглих у військово-патріотичній та профорієнтаційній роботі.

День визволення Одеси День визволення Одеси День визволення Одеси

День визволення Одеси День визволення Одеси День визволення Одеси

День визволення Одеси День визволення Одеси День визволення Одеси

Рейтинг
252 голосів