06
трав.

З нагоди 67-ї річниці Великої Перемоги у Військовій академії відбувся День відкритих дверей і «Фронтовий привал» для ветеранів Великої Вітчизняної війни

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14355
  • Друк

День відкритих дверей у Військовій академіїВійськова академія (м. Одеса) напередодні Дня Перемоги радісно відчинила свої двері всім бажаючим школярам міста, ліцеїстам з посиленою фізичною підготовкою, ветеранам Великої Вітчизняної війни, Збройних Сил України, випускникам військових одеських училищ, всім тим, хто має добре серце і щиру душу. Вони завжди відкриті для співпраці, для налагодження дружніх та ділових стосунків, культурних та економічних зв’язків. Військовий учбовий заклад, який сьогодні очолює ТВО начальника генерал-майор Анатолій Сиротенко, має цікаву багатолітню історію і заслуговує на досить перспективне майбутнє.

День відкритих дверей у Військовій академіїНайбільшою гордістю академії завжди були і залишаються його люди. В цих стінах навчались люди, які прославили місто-герой Одесу. В роки Великої Вітчизняної війни 98 випускникам присвоєно звання Героя Радянського Союзу. В стінах одеських військових училищ підготовлено одного маршала і понад 500 генералів. Серед вихованців училища відомі воєначальники сучасних Збройних Сил України: генерали армії В.Радецький, В.Шкідченко, генерал-полковники П.Шуляк, О.Затинайко, С.Чернілевський та багато інших. Дружна сім’я військовослужбовців і працівників Збройних Сил України по-справжньому люблять свій рідний заклад і злагоджено працюють, примножуючи велику бойову і трудову доблесть, пильно оберігають вікові традиції. Командування і особовий склад академії раді кожній такій зустрічі! На урочистому прийомі гостей зі словами привітання виступив генерал-майор Анатолій Сиротенко - він побажав своїм підлеглим примножувати бойові традиції старовинного учбового закладу, а ветеранам Великої Вітчизняної війни міцного здоров’я. Перед запрошеними також виступили заступник голови Одеської обласної ради Олексій Гончаренко, генерал-полковник Сергій Чернілевський. Вони поздоровили всіх з наступаючим Днем Перемоги і побажали всім присутнім бути гідними продовжувачами бойової слави захисників Вітчизни. Після виступів на плацу академії відбувся святковий концерт. З показовими номерами з рукопашного бою виступили курсанти 2-го курсу, вони продемонстрували чітку злагоджену підготовку, а молодіжний клуб «Вітязь» виконав танок з шаблями. Після концертної програми школярі одеських шкіл вручили ветеранам війни квіти.

День відкритих дверей у Військовій академіїВ урочистій-траурній ході з нагоди 67-ї річниці Великої Перемоги ветерани війни разом з генерал-майором Анатолієм Сиротенко поклали вінки до підніжжя «Скверу курсантської пам’яті і звитяги».

Приємною несподіванкою була друга частина святкового заходу. Тилова служба Військової академії разом з офіцерами виховного відділу організувала «Фронтовий привал». В розробці цього сценарію були задіяні кваліфіковані офіцери: начальник оркестру майор Юрій Літовко, офіцери відділу виховної роботи майор Василь Галигін, старший лейтенант Ольга Богуш. Викладачі кафедри тилового забезпечення разом з курсантами проявили максимум творчості і продемонстрували своє вміння в розгортанні польової кухні. У даний захід вони задіяли фірму ПП «Артек-Союз». Завідуюча їдальні Анна Гаврилівна Недова з своїми кухарями приготували святковий обід. День відкритих дверей у Військовій академіїІнтер’єр розгорнутої польової кухні нагадував ветеранам і запрошеним гостям умови, наближені до бойових. На вході імпровізованої польової їдальні були виставлені вартові у формі часів Великої Вітчизняної війни, гаубиця, колісна польова кухня. Запрошених ветеранів війни, випускників одеських військових училищ, а також представників обласної і міської держадміністрації пригощали запашним солдатським кулішем з рибною юшкою, картоплею з оселедцями, свіжими овочами і «бойовими сто грамами». Для гостей курсанти академії та офіцери підготували виступ учасників художньої самодіяльності. На цьому заході прозвучали тости від ветеранів війни. Фронтові пісні «Тёмная ночь», «У чёрного моря», «Бомбардировщики», «Тоня об Одессе», «Одессит Мишка», «Смуглянка», «День Победы» доповнили атмосферу зустрічі з ветеранами. В цей час школярі одеських шкіл та ліцеїсти мали змогу відвідати музей академії, учбові класи, аудиторії, приміщення, де живуть курсанти. На плацу академії викладачі і курсанти кафедри артилерійського озброєння знайомили всіх присутніх з сучасними зразками стрілецької зброї, яка знаходиться на озброєні нашої армії.

Рейтинг
193 голосів