15
трав.

У Військовій академії (м.Одеса) відбувся науковий семінар

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 24467
  • Друк

Науковий семінарУ третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято - День науки. Він встановлений Указом Президента від 14.02.1997 № 145/97. З цієї нагоди у Військовій академії (м.Одеса) відбувся науковий семінар «Військова наука. Сьогодення та майбутнє».

Цей захід розпочався під гаслом “Той, хто починає нову війну методами минулої війни – приречений на поразку (Олександр Македонський)»

В засіданні взяв участь ТВО начальника академії кандидат технічних наук генерал-майор Анатолій Сиротенко. У своєму вступному слові він розкрив роль науки в обороноздатності держави та формуванні нового обрису ЗС України. Побажав науковцям військового вишу продовжувати у подальшому дослідницьку роботу у Військовій академії.

На семінарі були розглянуті важливі питання воєнної політики у Збройних Силах України. Більш детально про це говорили провідні фахівці Військової академії.

Науковий семінарНачальник Наукового центру бойового застосування Сухопутних військ, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник підполковник Антон Гончарук, виступив з доповіддю “Шляхи формування та пріоритети воєнної політики у Збройних Силах України“.

Він загострив свою увагу на основних тенденціях розвитку воєнно-політичної обстановки у світі та довкола України. В повній мірі розкрив потенційні ризики і небезпеку. Наглядно продемонстрував на слайдах пріоритетні напрями формування та реалізації воєнної політики України, розкрив основні пріоритети реформування ЗУ України, виділив важливі складові в підготовці військ і матеріально-технічного забезпечення, а також у кадровій політиці в галузі освіти, науково-технічній, військово-технічній, воєнно-економічній політиці.

Наступний виступаючий – начальник кафедри тактики кандидат військових наук, доцент полковник Вадим Клименко – розповів про вплив розвитку озброєння на зміни у тактиці механізованих і танкових підрозділів.

Науковий семінарДоцент кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін кандидат економічних наук підполковник Андрій Ревва привернув увагу слухачів на гуманітарну сферу на сучасному етапі розвитку військової науки.

Начальник кафедри електротехніки та інженерної механіки, кандидат технічних наук, доцент працівник ЗС України Володимир Миргород наглядно продемонстрував архітектуру сучасних систем управління.

Провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії кандидат технічних наук, професор працівник ЗС України Володимир Головань, заступник декана факультету Підготовки офіцерів запасу кандидат військових наук, доцент працівник ЗС України Микола Андрєєв закцентував присутніх на військовій науці як складовій частині якісної підготовки офіцерів запасу для ЗС України.

Наприкінці семінару підполковник Антон Гончарук підвів підсумки і відмітив в кращу сторону полковника Клименко В.М., працівників ЗС України Голованя В.Г. та Миргорода В.Ф.

Рейтинг
192 голосів