18
трав.

Урочисті збори з нагоди Дня науки у Військовій академії (м. Одеса)

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 25339
  • Друк

Урочисті збори з нагоди Дня науки у Військовій академіїУ Військовій академії (м. Одеса) пройшли урочисті збори, присвячені Дню науки. Перед науково-викладацьким складом із словом для привітання та оголошення витягів зі святкових наказів Міністра оборони України, Командувача СВ ЗСУ, Командувача Південного ОК, розпоряджень голів Одеської обласної ради, держадміністрації Одеської обласної ради, Одеської міської ради виступив ТВО заступника начальника академії з наукової роботи підполковник Антон Гончарук.

Урочисті збори з нагоди Дня науки у Військовій академіїКрім цього офіцер-науковець відмітив, що сьогодні у Збройних силах України розробляється концепція подальшого удосконалення структури наукової роботи на кафедрах, розробкою навчальних посібників. Що стосується Військової академії (м. Одеса), то головна увага наукових досліджень Наукового центру і кафедр академії зосереджена на проблемах розвитку і застосування аеромобільних і спеціальних військ, а також проблемних питань удосконалення систем матеріального і технічного забезпечення. У зв’язку з цим науковцям Наукового центру і науково-педагогічним кадрам факультетів і кафедр поряд з виконанням існуючих планів наукової роботи необхідно приступити до формування відповідних творчих колективів та створенню додаткової науково-методичної бази.

Урочисті збори з нагоди Дня науки у Військовій академіїЗі святом – Днем науки – усіх наукових і науково-педагогічних працівників вищого навчального закладу привітав ТВО начальника Військової академії (м. Одеса), кандидат технічних наук генерал-майор Анатолій Сиротенко. Він побажав усім науковцям та членам їх сімей міцного здоров’я, щастя, натхнення та успіхів у їх нелегкій творчій праці, а по завершенню урочистостей оголосив подяку підполковникам Антону Гончаруку, Денису Лісовенко, Миколі Фельку, майору Сергію Пасічнику, працівникам ЗСУ Вілію Бєлохвосту, Людмилі Снігур, нагородив грамотою полковників Вадима Клименко, Ігоря Овчарука, працівників ЗСУ Віктора Белікова, Олександра Єфимчикова, вручив цінний подарунок – наручний годинник – підполковнику Сергію Ковалішину. Почесні грамоти одержали інші офіцери та працівники ЗСУ Військової академії (м. Одеса).

Рейтинг
173 голосів