21
трав.

У Військовій академії (м. Одеса) відбулись змагання по спортивним бальним танцям за «Кубок академії»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 18968
  • Друк

Змагання по спортивним бальним танцям за «Кубок академії»

У Військовій академії (м. Одеса), яку очолює ТВО начальника генерал-майор Анатолій Сиротенко, пройшов конкурс з спортивних бальних танців.

За «Кубок академії» у головному корпусі академії, Георгіївській залі, в унікальному по своїй архітектурі і акустиці приміщені, загальною площею 600 кв. м. - змагались спортивні клуби: «Феміда» м. Одеса, «Лазуріт» м. Іллічівськ, «Сузір’я» м. Іллічівськ, «Маестро» м. Одеса.

Організатором свята виступив керівник академічного клубу по спортивним бальним танцям Ігор Верба разом з начальником оркестру академії майором Юрієм Литовко, заступником начальника факультету фахівців матеріально-технічного забезпечення з виховної роботи підполковником Сергієм Бородкіним і начальником клубу академії старшим лейтенантом Володимиром Пуркачем.

Змагання по спортивним бальним танцям за «Кубок академії»Місцем проведення заходу було обрано саме Військову академію, тому що такий паркет – єдиний у місті. Також, рішення провести змагання в цьому приміщені було прийнято з метою відродження серед курсантів забутих традицій, започаткованих ще у Одеському кадетському корпусі.

Перед присутніми на початку змагань виступив заступник начальника академії з виховної роботи полковник Сергій Пальчик, який розповів учасникам змагань про історичне минуле військового закладу.

До присутніх також звернулась представниця Юніор Банку Тетяна Баглай, яка повідомила всіх учасників, що по закінченню змагань вона уповноважена нагородити всіх спортсменів Сертифікатом на одержання карти Юніора.

Такі заходи вже стали традиційними у стінах Військової академії. У клубі, який створений рік тому, займаються не тільки курсанти академії, а й діти військовослужбовців та працівників ЗСУ.

Рейтинг
155 голосів