Фінал всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва “Сокіл”На минулому тижні на базі Військового вишу відбулись змагання Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва “Сокіл” серед школярів 7-8 класів. Цей захід був організований та проведений у взаємодії з Одеським обласним гуманітарним центром позашкільної освіти та виховання та представниками громадської організації “Молодіжний полк імені Богуна Запорізького козацтва”.

Протягом трьох днів юнаки та дівчата за допомогою інструкторів, а також курсантів Військової академії, навчалися стройовій підготовці, поводженню зі зброєю, користуванню індивідуальними засобами захисту, наданню першої медичної допомоги, доланню смуги перешкод, орієнтуванню на місцевості. Важливим елементом змагань стало ознайомлення учасників з історією українського війська.

За словами головного судді змагань – осавула Запорізького козацтва Сергія Шпака, подібні патріотичні ігри сприяють вихованню молоді та підвищують авторитет військової служби.

– Підготувати надійну зміну захисників нашої Вітчизни, завдання не із легких, але ми впевнені, що у цього проекту є перспектива. Школярі охоче беруть участь у військово-патріотичних заходах, де отримують свій перший досвід з військової підготовки, – підкреслив Сергій Шпак.

Фінал всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва “Сокіл”– Дуже приємно бачити старанність учасників змагань. Може й не все виходить так, як треба, але їхні дії з «палаючими очами» компенсують невеличкі помилки при виконанні елементів гри, – поділився своїми враженнями ТВО заступника начальника академії підполковник Володимир Луханін.

Представник Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти і виховання Світлана Григор’єва була задоволена високим рівнем організації заходу. Також вона висловила сподівання щодо подальшої плідної співпраці центру та Військової академії у благородній справі патріотичного виховання учнівської молоді.