28
трав.

Підсумки польового виходу курсантів 1-3 курсів

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 26119
  • Друк

Підсумки польового виходу курсантівЗ 12 по 26 травня відбувся польовий вихід курсантів 1, 2 та 3 курсів Військової академії (м. Одеса), які проходять навчання за спеціальностями «тилове забезпечення військ, ракетно-артилерійське озброєння, фізичне виховання та спорт».

Курсантами були отримані практичні та методичні навички з тактичної підготовки, вогневої підготовки зі стрілецької зброї, інженерного забезпечення, військової топографії, обладнання складів ракетно-артилерійського озброєння, водіння автомобілів, питання тилового забезпечення підрозділів. Кожний курсант мав можливість перевірити свої навички не тільки на практиці, а і в ролі керівників занять на учбових місцях.

Так, на заняттях з водіння машин відпрацьовувалися вправа водіння по обмежених проїздах та вправа подолання перешкод і загороджень згідно курсу водіння, після яких була проведена контрольна перевірка результатів навчання. Окрім практичного водіння курсанти під керівництвом старшого викладача підполковника Віктора Меленчуката викладача кафедри автомобільної техніки майора Руслана Березенського ознайомилися з організацією проведення занять з водіння. В ході занять показали добрі вміння курсанти Руслан Чорний, Віктор Гайдук, Денис Манін, Святослав Сиволобов.

Кафедра тилового забезпечення провела польові заняття з курсантами третього курсу за спеціалізаціями «речове забезпечення підрозділів (частин, з'єднань)» та «продовольче забезпечення підрозділів (частин, з'єднань)». На заняттях курсанти отримали практичні знання з проведення дезінсекції та ремонту речового майна, розгортання пункту миття особового складу у польових умовах, приготування їжі у польових умовах незважаючи на погодні умови. У кращий бік за підсумками польових занять були відмічені курсанти Ростислав Зомбік, Юрій Іванченко, Дмитро Заржицький, Андрій Горбач, Михайло Теренько, Богдан Осіпенко. Набутий досвід курсанти вже у наступному році будуть Підсумки польового виходу курсантіввикористовувати у професійній діяльності на посадах начальників речової та продовольчої служби військових частин Збройних Сил України.

Курсанти 3-го курсу, які навчаються за спеціальністю «ракетно-артилерійське озброєння», під керівництвом викладача кафедри підполковника Станіслава Нікула та працівника ЗСУ Олексія Малишкіна здобули досвід по веденню документації на артилерійських складах, проведенню інвентаризації, зберіганню боєприпасів та стрілецького озброєння.

Керівник зборів – начальник факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення полковник Олег Сухін – за результатами польового виходу відмітив в кращий бік навчальні групи 31(ПЗ), 32(РЗ), 22(РЗ), 24(ФВ), 14(ПММ). Серед викладачів були відмічені підполковник Микола Коновалюк, підполковник Андрій Дончак, майор Андрій Набока, майор Олег Лупаленко, працівник ЗСУ Борис Булгаков.

Рейтинг
282 голосів