02
черв.

На базі Військової академії (м.Одеса) проведений 2-й етап Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 24452
  • Друк

«Зірниця»29 травня 2012 року у історичному куточку Одеси, на території Військової академії (м.Одеса), пройшов черговий етап Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця». Він відбувся за сприяння Управління освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання, а також, завдяки плідній співпраці освітніх установ Одеси з Військовою академією.

Змагання проводились з метою формування почуття патріотизму у підростаючого покоління, набуття школярами знань, умінь та навичок, необхідних захиснику Батьківщини та виховання громадянських якостей в учнів (вихованців) системи загальної середньої освіти.

На церемонії відкриття ігор до гостей звернувся заступник начальника академії з виховної роботи полковник Сергій Пальчик. Він висловив слова вдячності учасникам гри та їх керівникам та побажав майбутнім захисникам Вітчизни бути вірними послідовниками тих героїв, що навчалися в стінах нашого військового закладу.

«Зірниця»Навіть складні погодні умови не змогли загасити все бажання юнаків показати свої вміння та знання у військовій справі. Два дні в запеклій боротьбі пролетіли миттєво.

За ініціативою командування Військової академії з учасниками гри були проведені додаткові заходи. Юнацькі команди відвідали інтерактивний тир академії, прийняли участь у позапланових змаганнях зі стрільбі.

Найкращими в загальному заліку виявились команди з Суворовського району м. Одеси, Малиновського району м. Одеси, Приморського району м. Одеси, що посіли відповідно І, ІІ та ІІІ місця, але жодна з команд не повернулась додому без нагороди. Всі учасники змагань на згадку про цю визначну подію отримали цінні подарунки.

Рейтинг
226 голосів