12
жовт.

На факультеті підготовки офіцерів запасу відпрацьовували тему: «Стрілецька зброя та вогнева підготовка» зі студентами 3 курсу

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

На факультеті підготовки офіцерів запасу відпрацьовували тему: «Стрілецька зброя та вогнева підготовка» зі студентами 3 курсуУ Військовій академії (м. Одеса), на факультеті підготовки офіцерів запасу, який очолює Микола Бут пройшли заняття на навчальному модулі 2.ВП.05 за темою: «Стрілецька зброя та вогнева підготовка» зі студентами 3 курсу.

Виконання підготовчої вправи стрільб (далі – ПВС) з пістолета Стечкіна (далі – АПС) відпрацьовували на трьох навчальних місцях.

Працівники ЗСУ Едуард Верезуб, Віталій Левчук, Юрій Карленко разом зі студентами на практиці виконували ПВС з пістолета Стечкіна та Макарова, тренували студентів у виконанні нормативів з вогневої підготовки №№ 1,2 ,13,14 з АПС.

На факультеті підготовки офіцерів запасу відпрацьовували тему: «Стрілецька зброя та вогнева підготовка» зі студентами 3 курсуОсновна мета була досягнута в кінці занять. Офіцери-викладачі прищепили студентам практичні навички: у веденні вогню зі стрілецької зброї, застосуванні правил стрільби, надали практику у виконанні нормативів з вогневої підготовки №№1,2, 13,14 АПС, тренуванні особового складу у діях зі зброєю, виховували у тих, хто навчається впевненість в особистій зброї та відповідальність за підготовку зброї свого підрозділу до бойового використання.

Протягом чотирьох годин студенти відпрацьовували на практиці ці важливі вправи. Матеріальне забезпечення відповідало всім вимогам. На всіх навчальних місцях знаходились облікові документи, НТК, необхідна навчальна література.

 

Рейтинг
236 голосів