31
груд.

Привітання тимчасово виконуючого обов'язки начальника Військової академії (м. Одеса) генерал-майора Олега Гуляка з Новим роком та Різдвом Христовим!

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Поздоровлення
  • Переглядів: 17679
  • Друк

2013Товариші офіцери, прапорщики, сержанти та старшини! Товариші солдати, курсанти, викладачі і працівники Збройних Сил України!

Сердечно вітаю вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим! Минає 2012 рік. Він ознаменувався визначними подіями в нашому житті. Ми прожили непростий, але багатий на здобутки й події рік. Перегорнута нова сторінка розвитку та становлення одного із самих найстаріших вищих військових навчальних закладів України.

У Військовій академії (м. Одеса) на факультеті підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення на кафедрах «Ракетно-артилерійського озброєння» і «Автомобілі та автомобільне господарство» розпочалось навчання за спеціалізаціями: «Експлуатація і ремонт артилерійського озброєння» і «Автомобільна техніка військ». Створено факультет високомобільних десантних військ та розвідки, на якому здійснюється підготовка курсантів за спеціалізаціями: «Управління діями підрозділів високомобільних десантних військ», «Управління діями підрозділів військової розвідки і спеціального призначення», «Фізична підготовка у військах (силах)».

Напередодні нового року прийнято завжди згадувати про все хороше, що відбулось протягом поточного року. На території академії змонтовано новий парашутно-десантний комплекс для підготовки курсантів факультету високомобільних десантних військ та розвідки, відновлено і відремонтовано приміщення для підготовки курсантів у складних гірських умовах, введений в експлуатацію перший поверх реконструйованої п'ятиповерхової курсантської казарми, а у сквері «Курсантської доблесті і звитяги» встановлено пам'ятний знак з іменами загиблих 10 років тому курсантів.

Всі ці значні і важливі для нашого вищого військового закладу добрі діла допомагали вирішувати офіцери, викладачі, працівники Збройних Сил України, саме вони формували престиж і авторитет нашої академії.

Нехай наступний 2013 рік буде щасливим і успішним для кожного курсанта випускного курсу. Бажаю, щоб наступний рік став роком перемоги для тих, хто продовжуватиме навчання і буде сприяти подальшому відновленню стабільності і єдності Збройних Сил України. Зичу всім офіцерам, викладачам, працівникам Збройних Сил України міцного здоров'я, щастя, оптимізму, успіхів, здійсненні мрій і сподівань. Нехай новий 2013 рік увійде до кожної оселі з добрим і радісним настроєм, принесе всім злагоду i достаток, натхнення та нові вагомі здобутки у справі виховання майбутніх офіцерів - захисників Вітчизни.

Генерал-майор О.В.ГулякЗ глибокою повагою,
ТВО начальника Військової академії
генерал-майор О.В.Гуляк
Рейтинг
553 голосів