Офіцер Військової академії (м. Одеса) Ігор КішянусОфіцер Військової академії (м. Одеса) Ігор КішянусЗнайомтесь: капітан Ігор Кішянус. У 1993 році він закінчив Самаркандське вище військове автомобільне командне училище. Свою офіцерську кар’єру він розпочав у 90-му об’єднаному навчальному центрі підготовки молодших спеціалістів. Проходив також військову службу у 11-му окремому полку армійської авіації, 79 окремої аеромобільної бригади на посаді помічника начальника автомобільної і електрогазової служби технічної частини. Рік тому його призначили на посаду наукового співробітника у Військову академію (м. Одеса) у науково-дослідну лабораторію.

Кафедра автомобільного господарства сьогодні структурно входить до складу факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення і відповідає всім вимогам підготовки майбутніх офіцерів-автомобілістів.

Як відмітив начальник цієї кафедри полковник Олександр Лисий, у добре облаштованих навчальних класах повноцінно проходять практичні зайняття з автомобільної підготовки і в цьому велика заслуга капітана Ігоря Кішянуса, який в повному обсязі знає матеріальну частину тієї автомобільної техніки, яка знаходиться у навчальних класах і боксах кафедри. Він разом із своїми колегами пишається встановленому у Військовій академії динамічним комп’ютеризованим тренажером, який виконаний на базі автомобіля КРАЗ-5233 і має назву «Спецназ». Цей тренажер дозволяє курсантам повністю відчути всі недоліки під час тренування, а також удосконалити свої навички. За допомогою встановлених моніторів майбутні-водії мають можливість не тільки побачити перешкоду, але й відчути її наслідки. Саме головне, як акцентує офіцер: “Курсанти здобувають початковий досвід водіння автомобілем і заощаджуються гроші на пальному.”

Нещодавно, на ранковому шикуванні Військової академії (м. Одеса), згідно наказу командувача Сухопутних військ Збройних Сил України №100 від 20 лютого 2013 року, науковому співробітнику науково-дослідної лабораторії факультету матеріально-технічного забезпечення капітану Ігорю Кішянусу були вручені довгоочікувані майорські погони.

Офіцери, працівники ЗСУ, знайомі і друзі від щирого серця привітали Ігоря Володимировича з цією радісною подією і побажали йому міцного здоров’я, успіхів у подальшій службі.