19
бер.

Курсанти Військової академії (м. Одеса) побували на концерті народної артистки України Надіі Крутової-Шестак

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Концерт  народної артисткии України Надіі Крутової-ШестакУ неділю, 17 березня, в Одеському Будинку офіцерів з благодійним концертом виступила народна артистка України Надія Крутова-Шестак. На її концерті були присутні офіцери, працівники ЗСУ, курсанти Військової академії (м. Одеса).

Перед початком свого виступу Надія Петрівна зустрілась з майбутніми офіцерами і залишила їм на згадку свій автограф, курсанти подарували їй квіти.

Цю відому в Ураїні красиву жінку добре знають шанувальники її таланту. В свій час вона виступала разом із відомим гуртом «Мрія», у якому працював Микола Гнатюк. Надія Петрівна працювала з відомим українським співаком і композитором Миколою Мозговим. Вона навчалась у Московському інституті театру і сцени ім. Гнесіних у класі Олександра Градського.

Зараз у її творчому багажі три випущених альбоми. Перший - «Цвiтом вкрий мою любов», другий - «Нареченная Надеждой», третій - складається із двох дисків: «Офицерская честь» и «Ты мой любимый человек». Надія Крутова-Шестак активно працює над новими піснями, які виключно присвячує чоловікам, друзям. Ці пісні про саме дороге - про Україну, про рідну землю, про матір. Зворушливі пісні "Давай поговорим, отец","Сину, сину, сину, ангел мiй" викликають у слухачів самі хвилюючі почуття.

У 1997 році Надії Петрівні було присвоєно звання Народної артистки України. Нагороджена «Орденом княгині Ольги».

Зараз вона виступає під сценічним іменем Надія Крутова-Шестак. Надія Крутова-Шестак у шлюбі за генерал-лейтенантом, першим керівником групи «Альфа» України Васильом Крутовим. У цієї щасливої пари двоє синів - Олег і Василь.

Рейтинг
33 голосів