22
бер.

Практичне зайняття за темою: “Вогневі тренування та стрільби” провів підполковник Олег Лупаленко

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Практичне зайняття за темою:  “Вогневі тренування та стрільби ”У тирі Військової академії (м. Одеса) і прилеглій до нього ділянці місцевості пройшли тренування з особовим складом 121 навчальної групи факультету високомобільних військ та розвідки з вогневої підготовки.

Згідно плану, затвердженому начальником кафедри бойового застосування озброєння та військової техніки підполковника Вадима Ярмолюка, це зайняття провів досвідчений викладач кафедри доцент підполковник Олег Лупаленко.

Олег Володимирович Лупаленко з вересня 2004 по травень 2005 року виконував миротворчу місію у республіці Ірак. Саме там, він набув великого досвіду, який зараз щедро передає майбутнім офіцерам-десантникам. Зараз підполковник Олег Лупаленко готує до друку навчальний посібник, у якому буде відображений досвід ведення бойових дій у сучасних військових конфліктах.

У минулому році, коли першокурсники факультету високомобільних десантних військ та розвідки виконували свій перший стрибок підполковник Олег Лупаленко разом з ними був на борту Ми-8 МТ і також здійснив свою давню мрію, зробивши крок у синій простір. На цейпідполковник Олег Лупаленко відважний вчинок його спонукало почуття особистої гордості, так як підполковник Олег Лупаленко вважає: «Щоб навчати – потрібно краще розуміти тих кого навчаєш».

Перед початком практичних занять за темою: “Вогневі тренування та стрільби” до першокурсників звернувся викладач підполковник Олег Лупаленко. Він оголосив мету і ціль зайняття. Перш за все майбутнім десантникам потрібно: перевірити бій та привести зброю до нормального бою, вдосконалити навички у діях зі зброєю під час перевірки бою та приведення зброї до нормального бою, а також виконати нормативи з вогневої підготовки.

Практичні зайняття проходили протягом 90 хвилин і на чотирьох навчальних місцях. На столі біля навчальних мість, для послуг курсантів, лаборанти кафедри розмістили необхідну літературу.

На першому навчальному місці курсанти першокурсники займались перевіркою бою та приводили зброю АК-74 до нормального бою, вдосконалювали практичні навики у діях зі зброєю. У їх розпорядженні було необхідне матеріальне забезпечення.

Практичне зайняття за темою:  “Вогневі тренування та стрільби ”На другому навчальному місці проходило тренування особового складу у виконанні Н-ВП-13,14,16 (АКС, ПКМ, СВД), вдосконалення практичних навиків у діях зі зброєю. Ці практичні зайняття проходили на прилеглій території поблизу тиру.

На третьому навчальному місці першокурсники відпрацьовували правильність та одноманітність прицілювання. Ці вправи вони вивчали за допомогою КЯ-83.

На четвертому навчальному місці майбутні десантники тренувались у виконанні Н-ВП-1,2 (АКС, ПКМ, СВД), вдосконалювали практичні навички у діях зі зброєю.

Після проведення практичних занять підполковник Олег Лупаленко провів розбір заняття з особовим складом, оголосив оцінки, поставив завдання для самостійної роботи.

Рейтинг
79 голосів