17
квіт.

Старший викладач кафедри ракетно-артилерійського озброєння, працівник ЗСУ, полковник запасу Олексій Малишкін провів практичне заняття з курсантами четвертого курсу

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Практичне заняття з курсантами четвертого курсу

Згідно календарного плану на кафедрі ракетно-артилерійського озброєння, яку очолює кандидат технічних наук, доцент полковник Юрії Лимаренко, пройшло заняття з навчальної дисципліни: “Конструкція і основи проектування бойових машин протитанкових, зенітних ракетних комплексів і реактивних систем залпового вогню” по другій темі одинадцятого зайняття: «Підготовка протитанкових та зенітних ракетних комплексів до бойового використання».

Це важливе практичне заняття провів старший викладач кафедри ракетно-артилерійського озброєння, працівник ЗСУ, полковник запасу Олексій Малишкін, який у свій час займав посади командира роти по ремонту озброєння ОРВб, помічника начальника служби ракетно-артилерійського озброєння 327 механізованого полку у місті Ужгороді, начальника служби ракетно-артилерійського озброєння 820 механізованого полку, начальника служби ракетно-артилерійського озброєння з'єднання 128 МД у місті Мукачеве, викладача кафедри служби ракетно-артилерійського озброєння Одеського інституту Сухопутних військ, заступника цієї же кафедри і начальника. Після звільнення із армії залишився на кафедрі служби ракетно-артилерійського озброєння зараз він працює старшим викладачем кафедри ракетно-артилерійського озброєння у Військовій академії (м. Одеса).

Перед початком практичних занять полковник запасу Олексій Малишкін одержав від своїх колег загальні методичні рекомендації по досягненню кінцевої мети і закріпленню і поглибленню знань курсантів, які вони одержали на лекціях, групових заняттях, семінарах і в ході самостійної роботи. Протягом шести годин курсанти четвертого курсу, які займаються по спеціальності ракетно-артилерійське озброєння відпрацьовували складні елементи по підготовці протитанкових та зенітних ракетних комплексів до бойового використання, а старший викладач кафедри уважно спостерігав за їх роботою, вчасно надавав допомогу у вирішенні виникаючих утруднень.

Старший викладач кафедри ракетно-артилерійського озброєння

Це практичне заняття було організовано на трьох навчальних місцях, підготовлені інструктори контролювали дії курсантів по дотриманню мір безпеки і утіленню принципу - зв'язку теорії з практикою.

Майбутні офіцери артилеристи підготовлюють 9П149, 9К111 та "Стріла-10" до бойового застосування. Переводять БМ 9П149, 9К111 та "Стріла-10" з похідного стану до бойового та назад. Заряджають та розряджають БМ 9П149, 9К111 та "Стрілу-10". 

По команді командира групи обслуга займає свої мiсця у БМ 9П149, показує йому порядок переводу БМ iз ПС у БС та назад. Після невеличкої паузи курсанти виконують іншу практичну роботу, наводять БМ 9П149 в цiль при вiдмовiелектроприводу. Після закріплення навчального матеріалу шляхом виконання практичних робіт: - підготовлюють БМ 9П149 до маршу, переводять БМ 9П149 в бойове положення та заряджають, переводять БМ 9П149 в похiдний стан.

У заключній частині старший викладач Олексій Малишкін провів розбiр заняття, виставив оцінки, відмітив курсантiв, якi проявили активнiсть та глибокi знання, вказав на недоліки, вiдповiв на питання, дав рекомендації стосовно навчальної літератури.

Здобуті на практичних заняттях знання, допомогли майбутнім офіцерам-артилеристам набути віру в бойові можливості зброї і техніки, сформувати впевненість у застосуванні зброї в складних умовах, загартуватись психологічно.

Рейтинг
95 голосів