30
трав.

Благодійний фонд «Вітрило надії» у Військовій академії (м. Одеса)

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Дитячий благодійний бал25 травня 2013 року відкрилися двері Військової академії (м. Одеса) для учасників Першого дитячого благодійного балу, організатором якого став Благодійний фонд допомоги дітям з онкологічними захворюваннями «Вітрило надії».

Перед початком свята всі гості і танцюристи балу відвідали музей Військової академії.

Курсанти факультету високомобільних десантних військ і розвідки із задоволенням супроводжували запрошених гостей та дівчат у вишуканих сукнях на танцювальний паркет. На червону килимову доріжку хлопці-курсанти урочисто виводили учасників розіграшу фантів та аукціону. На протязі всього балу вони зачаровано дивилися на граціозні рухи учасників, із затриманим подихом спостерігали за неперевершеними фігурами вальсу, полонезу, танго, менуету. Майбутні офіцери надихнулися чарівністю, овіялися вишуканими манерами та успадкували стриманість і впевненість у організаторів і учасників цього свята.

Військовий оркестр академії підполковника Юрія Літовка під диригуванням майора Любомира Сукенника супроводжував це дійство живою музикою, яка звучала бездоганно і неперевершено.

Без перебільшення всі присутні на Першому дитячому благодійному балу одержали позитивний заряд енергії, милосердя і переконаності у неперевершеність людського, а особливо дитячого життя.

За сприяння в організації і проведенні балу генерал-майор Олег Гуляк і полковник Сергій Пальчик були нагороджені почесними дипломами і статуетками Благодійного фонду. 

Рейтинг
107 голосів