Абітурієнт-2013В академії розпочалась вступна кампанія. Хлопці та дівчата, які обрали свою майбутню професію та прагнуть стати офіцерами, сьогодні приїхали до Одеси майже зі всіх регіонів України.

На протязі двох тижнів абітурієнти повинні продемонструвати свої навички та вміння з фізичної підготовки, пройти фахові випробування та психологічне тестування.

Приймальня комісія, до складу якої входять досвідчені офіцери та працівники, працює злагоджено та професійно.

«Завдяки багатомісячній підготовчій роботі до вступної кампанії, яку ми проводимо, постійному контакту з абітурієнтами як особисто, так і у телефонному режимі, вдалося уникнути багатьох проблемних питань щодо підготовки документів. Працюючі разом з виховним відділом академії ми проводили роботу з регіональними військкоматами та військовими ліцеями всієї Україні. Була здійснена розсилка з інформаційними та рекламними матеріалами стосовно вступу до Військової академії в 2013 році. Як результат – сьогодні на всі спеціальності ми маємо конкурс по декілька осіб на місце» - підкреслив відповідальний секретар приймальної комісії майор Герман Трушков.

Перший обід у курсантській їдальні, первинний медичний огляд, розподіл по взводах у відповідності до обраних спеціальностей. Попереду – напруженні дні, для багатьох вони – екзамен на мужність та зрілість.

Побажаємо всім абітурієнтам впевненості, максимальної самовіддачі! Нехай здійсняться їх мрії у подоланні першої сходинки до офіцерських зірок!