29
лип.

Абітурієнт-2013. Фізична складова

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 18210
  • Друк

Абітурієнт-2013. Фізична складоваСеред основних випробувань, які постають перед абітурієнтами Військової академії – оцінка рівня фізичної підготовленості. Саме цієй складовій приділяють значну увагу при визначенні у майбутніх курсантів таких якостей, як витривалість, рішучість, згуртованість.

Аналізує рівень фізичної підготовки абітурієнтів різних років начальник кафедри теорії та організації фізичної підготовки, полковник Ігор Овчарук:

"Судячи по рівню підготовленості, абітурієнти цього року значно виросли в якості та демонструють непогані результати, особливо в швидкісній витривалості та силових випробуваннях. Так, якщо раніше середній результат у вправі підтягування на перекладині дорівнював десяти, то в цьому році – 15-16 разів. Також покращилися результати при перевірці швидкісної витривалості в бігу на 100м. В цілому, серед всіх абітурієнтів майже нема жодної двійки по нормативам, які затвердженні Міністром оборони України.

Якщо аналізувати підготовленість абітурієнтів минулих років та цього року при виконанні бігу на 3 км, треба відзначити, що раніше у фізичному плані недостатньо було підготовлено 40 відсотків абітурієнтів, сьогодні ця цифра не перевищує 10 відсотків. Дані результати свідчать про те, що майбутні курсанти приділяли увагу біговій підготовці, та до випробувань цього року підійшли більш відповідально.

Серед тих, хто цього року подав документи для вступу в академію, є хлопці, які серйозно займалися і приділяли увагу спорту. Серед них є чемпіон України, неодноразовий чемпіон Європи з універсального бою, який показав кращі результати при здачі фізичних нормативів.

Існують значні вимоги до абітурієнтів, які подали документи на факультет високомобільних десантних військ та розвідки. Навчання на цьому факультеті передбачає значні фізичні навантаження у майбутньому. Якщо людина фізично не готова - якість навчання та успішність у майбутньому буде на низькому рівні".

Впевнені, що ті хлопці, які будуть зараховані до Військової академії і дуже скоро одягнуть курсантську форму, будуть мати змогу покращити особистий фізичний рівень. Саме для цього в академії створені всі умови.

Рейтинг
52 голосів