02
жовт.

Курсантські будні на польовому виході

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 12210
  • Друк

Курсантські будні на польовому виходіУ Військовій академії (м. Одеса) згідно навчального плану розпочався польовий вихід. Курсанти факультету високомобільних десантних військ і розвідки, який очолює полковник Станіслав Чумак, прибули до Центру забезпечення навчального процесу. Одразу після прибуття до місця своєї дислокації розпочались організаційні заходи щодо розміщення у наметовому містечку. Ця важлива і відповідальна робота лягла на плечі фахівців тилового забезпечення, які заздалегідь потурбувались про їх умови проживання.

Перший день навчання розпочався з ознайомлення курсантів з правилами безпеки при поводжені з боєприпасами та проведенні робіт на техніці. Практичні заняття пройшли з тактичної, інженерної та розвідувальної підготовки. Курсанти-розвідники вийшли на трьохденний вихід під час якого вони цілодобово відпрацьовують та вдосконалюють свої навички ведення розвідки.

Заступник начальника курсу з виховної роботи капітан Сергій Небесний організував у вільний від практичних занять час змагання з волейболу між курсантами II-го та III-го курсів. У напруженому і чесному поєдинку перемогу здобула команда II-го курсу розвідників на чолі з командиром навчального курсу капітаном Михайлом Пестеревим. Після гри командир підрозділу підвів підсумки і визнав кращих курсантів. Ними стали: Тарас Пумпа та Роман Грибчик.

Завершальним етапом польового виходу планується здійснення стрибків з парашутом з вертольоту МІ-8.

Рейтинг
54 голосів