17
жовт.

У Військовій академії (м. Одеса) науковці України обговорили перспективи розвитку військової освіти і науки

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

У Військовій академії (м. Одеса) науковці України обговорили перспективи розвитку військової освіти і наукиНа базі Військової академії (м. Одеса) пройшла Всеукраїнська наукова конференція «Перспективи розвитку військової освіти і науки».

У цьому заході взяли участь близько сотні науковців, з яких понад три десятка – доктори та кандидати наук, а також курсанти академії – члени військово-наукових гуртків. Вони обговорили перспективи розвитку військової освіти і науки у сфері безпеки та оборони України, проблематику вдосконалення та застосування високомобільних десантних військ і військової розвідки, актуальні проблеми розвитку системи матеріально-технічного забезпечення військ в сучасних умовах, питання використання сучасних інформаційних технологій у сфері освіти і науки. Також, учасники конференції проаналізували та узагальнили досвід участі військових у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки.

У Військовій академії (м. Одеса) науковці України обговорили перспективи розвитку військової освіти і наукиПеред учасниками зустрічі виступив ТВО начальника академії генерал-майор Олег Гуляк. Розповідаючи про освіту і науку, він відмітив, що творчий тандем, у якому загальний результат досягається за рахунок ефективної взаємодії, розвивається у обох напрямках.

– Без якісної освіти стає неможливим науковий поступ вперед, наука ж є фундаментом будь-якого освітнього процесу, – наголосив керівник військового навчального закладу.

За словами заступника начальника академії з наукової роботи – начальника науково-організаційного відділення полковника Олега Кравчука, цей масштабний форум, був підготовлений офіцерами Військової академії підполковниками: Сергієм Ковалішиним, Володимиром Цвітуном, Володимиром Дяченком, Андрієм Ковалем, майорами: Іриною Остапенко, Валентином Висоцьким, Дмитром Мощенком, капітаном Валерієм Темляком, старшим лейтенантом Олександром Колесником, працівниками Збройних Сил України Геннадієм Фердманом, Катериною Крохальовою, Володимиром Міловановим.

У науковій конференції взяли участь провідні наукові фахівці вищих військових навчальних закладів Збройних Сил України та інших силових структур, представники Генерального штабу Збройних Сил України та науково-дослідних організацій Міністерства оборони України, а також фахівці Державного підприємства «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К.Янгеля, з яким Військова академія уклала договір про творче та наукове співробітництво у галузі ракетних технологій.

На науковому форумі була обговорена ціла низка питань, серед яких, в першу чергу, розглядались найважніші і найболючіші - перспективи розвитку системи підготовки військових фахівців у військових навчальних закладах, напрямки удосконалення системи воєнно-наукових досліджень та шляхи ефективного впровадження наукових результатів у навчально-виховний процес та практику військ.

Окрім роботи у п’яти секціях конференції, організатори заходу передбачили для учасників час та можливість для неформального спілкування і налагодження ділових контактів. Були організовані екскурсії по музею Військової академії та визначним місцям Одеси. Учасники конференції були ознайомлені з навчально-матеріальною базою вищого військового навчального закладу.

За результатами заходу, було вирішено підготувати та опублікувати матеріали тез доповідей учасників наукової конференції «Перспективи розвитку військової освіти і науки».

 

Рейтинг
92 голосів