03
груд.

«Молодь – обирає здоров’я»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

001...Життя, ти з метою мені надане!

М. І. Пирогов

«Молодь – обирає здоров’я» - під таким гаслом у Військовій академії відбувся тематичний захід з нагоди Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом. Щорічно, 1 грудня світова спільнота привертає увагу людей до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом. Військова академія, також, підтримує та втілює довгострокові глобальні проекти щодо профілактиці ВІЛ-інфекції і СНІДУ та приймає активну участь у виховній, профілактичній роботі з питань профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу, а також вихованню толерантності серед молодого покоління щодо людей, які живуть з ВІЛ.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом служить справі зміцнення організованих зусиль по боротьбі з пандемією ВІЛ-інфекції і СНІДу, що поширюється по всіх регіонах світу. Організовані зусилля спрямовані на зміцнення суспільної підтримки програм профілактики поширення ВІЛ-інфекції/СНІД, на організацію навчання й надання інформації із усіх аспектів ВІЛ-інфекції/СНІД.

Особовий склад Військової академії не є винятком. Так, 1 грудня, в Георгіївській залі академії пройшла зустріч курсантів та солдат строкової служби з представниками Одеського національного медичного університету, районних товариств Червоного Хреста України міста Одеси. Захід пройшов під девізом “Молодь – обирає здоров’я”. Метою заходу стало розуміння молоддю свідомого здійснення певних дій та вчинків, що сприяють зниженню ризику ураження ВІЛ-інфекцією або взагалі відсут­ності такої ймовірності.

Перед військовослужбовцями з доповідями виступали: студентка VI курсу медичного факультету Одеського національного медичного університету Аліна Зарецька, асистент кафедри загальної та клінічної епідеміології і біобезпеки Михайло Тверезовський, голова Київської районної організації товариства Червоного Хреста України Тетяна Волошина, голова Приморської районної організації товариства Червоного Хреста України Анжеліка Майстренко.

Доповідачі у своїх виступах сприяли формуванню у військо­вослужбовців безпечної і відповідальної поведінки щодо ВІЛ-інфекції/СНІДу. Присутні курсанти, які в недалекому майбутнім стануть командирами, зрозуміли, що досягнення означеної мети є справою не лише військових медиків, але й усіх посадових осіб, які працюють з осо­бовим складом.

По закінченню зустрічі начальник медичної служби академії підполковник медичної служби Роман Мінасов від імені командування та особового складу висловив слова вдячності гостям та побажав стриманості, наполегливості в нелегкій праці та запевнив, що особовій склад Військової академії і в подальшому буде приймати активну участь в громадській підтримці програм щодо профілактики розповсюдження ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Рейтинг
111 голосів