04
груд.

Представники провідних засобів масової інформації міста-героя Одеси відвідали Військову академію (м.Одеса)

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

001Напередодні Дня Збройних Сил України у Військовій академії (м.Одеса) пройшла інформаційно-патріотична акція “Крок до офіцерських зірок”. До вищого військового навчального закладу завітали представники засобів масової інформації міста-героя Одеси. Більш ніж 15 журналістів, які представляли провідні теле- радіокомпанії і газети, ознайомились з життям та побутом курсантів, які навчаються на факультетах Військової академії.

002Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Військової академії генерал-майор Олег Гуляк перед початком зустрічі відповів на запитання журналістів і зробив акцент на підготовці майбутніх офіцерів. Також, Олег Вікторович сказав, що десантники - це особливий рід військ, який призначений для захоплення противника з повітря, виконання бойових завдань у його тилу, дій в ході спеціальних, антитерористичних та миротворчих операцій і виконання завдань, які неможливо ефективно вирішити іншими силами та засобами. Два тижні тому, курсанти-десантники, згідно навчального плану у центрі забезпечення навчального процесу у смт.Чорноморське, здійснили стрибки з вертольотів Мі-8МТ. Генерал-майор Олег Гуляк подякував журналістів за їх роботу і висловив надію, що вони і надалі будуть прозоро висвітлювати життя Військової академії, побажав всім міцного здоров'я і великих творчих планів. Начальник вишу запропонував на власні очі побачити гостям академії, як проходить підготовка майбутніх офіцерів, які навантаження їм доводиться витримувати.

003Організатори цієї зустрічі медіа-центр Військової академії, офіцери відділу виховної роботи, заступники начальників факультетів з виховної роботи підполковник Петро Іващенко і майор Петро Мітюшин, були єдині у своїх висловлюваннях щодо головної мети заходу, яка полягала у підвищенні іміджу і привабливості військової служби, популяризації серед цивільного населення військової служби у Збройних Сил України.

Журналісти міста-героя Одеси, разом з організаторами зустрічі, спостерігали, як курсанти факультету високомобільних десантних військ та розвідки на повітрянодесантному комплексі відпрацьовували передстрибкову підготовку, елементи десантної підготовки, прийоми рукопашного бою, подолання смуги перешкод тощо. Офіцери і викладачі продемонстрували зразки форми одягу та спорядження військових десантників і розвідників. Бажаючі журналісти приміряли на себе військове спорядження, парашути.

004Друга половина заходу була не менш привабливою, після палких і відвертих розмов з офіцерами, курсантами - журналісти перейшли до розгорнутого польового наметового містечка, де курсанти третього курсу факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення, які навчаються за спеціальністю «продовольче забезпечення», разом із начальником кафедри підполковником Денисом Лісовенком і викладачами, продемонстрували «майстер-клас» по приготуванню свіжого українського борщу, смачної запашної гречаної каші з тушкованим м'ясом. Таким чином, два курсантських взводи сьогодні обідали у польових умовах.

- Без тилу немає перемоги, - саме цю думку висловив заступник начальника академії з виховної роботи полковник Сергій Пальчик, підводячи підсумки зустрічі, він також вручив творчим колективам газет і теле- радіокомпаніям почесні грамоти.

Рейтинг
141 голосів
Теги: гості