30
груд.

Привітання з Новим роком і Різдвом Христовим ТВО начальника Військової академії генерал-майора Олега Гуляка!

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 17425
  • Друк

2014-00Дорогі друзі! Колеги! Шановні ветерани!

Зовсім небагато часу залишається до того моменту, коли ми проводимо 2013 рік. Зустріч Нового року нерозривно пов'язана з планами і надіями на майбутнє. Головним гарантом забезпечення миру і безпеки нашої держави і її громадян були і залишаються Збройні Сили України. Такі Збройні Сили, які в будь-яких умовах зможуть виконати всі поставлені перед ними завдання.

Багато робиться для переоснащення Збройних Сил України, активізації бойової підготовки військ і підвищення професійної виучки особового складу.

2013 рік запам'ятався нам, насамперед, тим, що на базі Військової академії (м.Одеса) успішно пройшла вступна кампанія, створена нова кафедра – технічного забезпечення, відновлений центр забезпечення навчального процесу, проведені тренувальні нічні стрибки курсантів факультету високомобільних десантних військ та розвідки, майбутні офіцери здійснили свій перший стрибок на воду. У Військовій академії успішно пройшов вступний екзамен в магістратуру зі спеціальності «Ракетно-артилерійське озброєння», курсанти академії зайняли призові місця у першості за звання кращої розвідувальної групи Сухопутних військ Збройних Сил України, чемпіонаті Збройних Сил України зі стрільби з пістолета ПМ та автомата АК-74, у ХІІI-го фінальному етапі Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика.

Курсанти академії приймали активну участь у військово-спортивних іграх "Зірниця", "Сокіл", "Джура", Міжнародному молодіжному воєнно-патріотичному зборі “Союз-2013 – Спадкоємці Перемоги”, військово-патріотичному фестивалі «Патріот», у ліквідації наслідків стихійного лиха у місті Одеса, відеоконференції з посадовцями Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, у весняному світському балі, який проходив у Одеському театрі музичної комедії ім. Водяного, урочистому проходженні військ Одеського гарнізону з нагоди святкування 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

З робочими візитами Військову академію (м. Одеса) відвідали представники Стратегічного командування НАТО, інспекційної групи ФРН, Міністерства Оборони Королівств Швеції, Норвегії, вищого військового навчального закладу Республіки Індії та багато інших іноземних держав.

Рік запам'ятається також і тим, що в 2013 році велика кількість сімей військовослужбовців відсвяткували новосілля у власних квартирах.

Підводячи підсумки року, що минає, хочу висловити подяку всьому особовому складу Військової академії за чесну службу Батьківщині, проявлену витримку і самовідданість при виконанні свого військового обов'язку.

У 2014 році нам також належить зробити чимало для зміцнення обороноздатності країни. Ми і надалі будемо активно розвивати інфраструктуру та проводити вдосконалення навчально-матеріальної бази Військової академії.

Дорогі друзі! Від усієї душі вітаю вас з наступаючим 2014 роком!

Бажаю всім військовослужбовцям, ветеранам Збройних Сил України, вашим родинам міцного здоров'я, оптимізму, щастя і благополуччя, високих досягнень у службі та праці на благо нашої України!

Бажаю всім вам миру і злагоди!

ТВО начальника Військової академії генерал-майор Олег Гуляк
 
2014NY
Рейтинг
169 голосів