14
лют.

У науково-практичному семінарі взяли участь ветерани «афганської війни» нагороджені орденом Червоної Зірки

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

У науково-практичному семінарі взяли участь ветерани  «афганської війни» У методичному класі Військової академії (м. Одеса) пройшов науково-практичний семінар: “Участь у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки. Історія. Отриманий досвід”. На засідання запросили курсантів четвертого курсу підготовки спеціалістів матеріально – технічного забезпечення, які навчаються за спеціалізаціями: речове, продовольче забезпечення підрозділів та автомобільної техніки, курсанти 1-го курсу факультету високомобільних десантних військ та розвідки, а також ветерани Збройних Сил України, які приймали участь в бойових діях у Афганістані і миротворчих місіях ООН.

Перед початком зустрічі, заступник начальника Військової академії з наукової роботи полковник Олег Кравчук висвітлив питання участі Збройних Сил України у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки і надання інтернаціональної допомоги Демократичній республіці Афганістан (1979-1989рр), а потім надав слово головному спеціалісту сектору оборонної роботи управління взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції Одеської обласної державної адміністрації, учаснику бойових дій, полковнику запасу Віктору Решетнікову. Після змістовної і виваженої доповіді офіцер-афганець подарував курсантам свій публіцистичний твір.

У науково-практичному семінарі взяли участь ветерани  «афганської війни» Не менш цікавими були виступи: заступника голови міської спілки ветеранів війни Афганістану, учасника бойових дій, полковника запасу Миколи Сторожука, викладача кафедри тилового забезпечення, учасника бойових дій, полковника у відставці Василя Олла, викладачів факультету підготовки офіцерів запасу, кафедри військово-спеціальної підготовки, учасника бойових дій, полковника запасу Володимира Денисюка, полковника запасу Володимира Шацила. Вони у своїх відповідях на запитання курсантів приводили конкретні приклади зі свого бойового минулого. Всі виступаючі нагороджені державними нагородами, троє з них, за проявлену хоробрість і мужність при виконанні інтернаціонального обов’язку у Афганістані, отримали орден Червоної Зірки.

Підготовлені реферати молодшим сержантом Володимиром Чернишевим і курсантом Владиславом Гордієнком були сприйняті з великим інтересом і увагою присутніх. Після завершення науково-практичного семінару офіцер відділу виховної роботи капітан Ольга Богуш, разом з курсантами, вручили шановним гостям квіти і запропонували сфотографуватись на згадку.

Рейтинг
119 голосів