18
лют.

Рівняння на кращих

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 17396
  • Друк

 002На ранковому шикуванні особового складу Військової академії (м. Одеса), ТВО начальника генерал-майор Олег Гуляк зачитав наказ командувача Сухопутних військ Збройних Сил України № 27 від 24 січня 2014 року про присвоєння чергового військового звання капітану Ларисі Якобчук і вручив їй погони.

Нещодавно, вона займала посаду начальника клубу академії, але завдяки своїй наполегливій і сумлінній службі, яскравим прикладом самовідданого служіння своїй справі, була підвищена на військовий щабель старшого офіцера відділу виховної роботи і ось сьогодні, вона отримала таке довгоочікуване військове звання.

Лариса Олександрівна у свій час успішно закінчила Мелітопольський державний педагогічний інститут і отримала золоту медаль за результатами навчання у Військовому гуманітарному інституті при Національній академії оборони України.

 Серед багатьох граней її благородної особистості найяскравішим є та від якої йде світло добра, порядності і людської гідності. Офіцери та працівники Збройних Сил України відділу виховної роботи, разом із його начальником полковником Сергієм Пальчиком, щиро вітають Ларису Олександрівну з радісною подією у житті і бажають щоб весь заряд людської гідності і честі лишався взірцем у житті та службовій діяльності. Щиро зичать їй й надалі зберігати творчий запал, кипучу енергію, нездолану силу духу, бадьорість та невтомність. Хай тепло і затишок родинної оселі надійно захищають Ларису Олександрівну від життєвих негараздів і випробувань, даруючи серцю втіху, а душі мир і спокій. Нехай легкокрила вдача вінчає всі її починання та здійснюються всі найзаповітніші мрії на шляху до нових успіхів у невтомній плідній діяльності у справі виховання майбутніх офіцерів і на користь рідній Україні та її Збройним Силам!

Рейтинг
192 голосів