11
квіт.

Особововий склад Військової академії прийняв участь в урочистих заходах з нагоди 70-річчя визволення міста-героя Одеси

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 10510
  • Друк

10 квітня10 квітня в День визволення Одеси від німецько-фашистських загарбників, ТВО начальника Військової академії (м. Одеса) генерал-майор Олег Гуляк прийняв участь у покладанні квітів до Дошки Героїв Радянського Союзу, яка розташована на Театральній площі, біля Одеського театру опери та балету.

Військовослужбовці Одеського гарнізону та члени їх сімей, ветерани Великої Вітчизняної війни і Збройних Сил, а також одесити і гості міста-героя Одеси спостерігали театралізоване шоу «Визволення міста Одеси 10 квітня 1944 року», яке було відтворено безпосередньо перед театром.

Після того, як на балконі замайорів червоний прапор Перемоги, розпочалась святкова урочиста хода. Рота Почесної варти, яка укомплектована із курсантів Військової академії, прочеканила крок уздовж рядів ветеранів і жителів міста. Після чого колона військових автомашин часів Великої Вітчизняної війни з ветеранами попрямувала до Алеї Слави, монументу Невідомому матросу і стели «Крила Перемоги». На цьому славетному місці була вшанована пам'ять загиблих під час визволення міста 10 квітня 1944 року.

10 квітняВійськовий оркестр академії, на чолі з його диригентом підполковником Юрієм Литовком, прийняв участь у конкурсі на кращий оркестр Збройних Сил України. Військові музики протягом 3-х днів виборювали право у першості. Сьогодні їх програма на літньому балконі театру вразила всіх присутніх, які знаходились на святковому заході. Репертуар цього вишуканого і професійного колективу помітно вирізнявся поміж інших. Музика Військового оркестру академії є невід’ємною частиною історії і традицій української землі. Особовий склад оркестру підвищує моральний дух, не тільки курсантів академії, а й бере участь у суспільних заходах, які проводяться у місті Одесі, відіграє важливу роль у збереженні традицій і урочистих ритуалів сучасності. Оркестр Військової академії є «візитною карткою» міста-героя. Колектив оркестру виконує музичні твори різного жанру - від класики до джазу, від старовинної до сучасної музики, але основа репертуару – це пісні та марші, через які передається подих Південної Пальміри.

Рейтинг
41 голосів
Теги: свято