25
квіт.

Студенти Іллічівського морського коледжу в гостях у курсантів

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Студенти Іллічівського морського коледжу Студенти Іллічівського морського коледжу національного морського університету, який очолює заслужений робітник навчання України, депутат Іллічівської міської ради Леонід Жуха, завітали до курсантів Військової академії (м. Одеса).

Викладач Ілля Кольцун і майстер виробничого навчання Світлана Петрівська разом з студентами ознайомились з класами і аудиторіями, навчально-матеріальною базою академії, музеєм. Начальник кафедри повітрянодесантної підготовки полковник Василь Бабак розповів про особливості навчання курсантів факультету високомобільних десантних військ та розвідки, умови та правила десантування військовослужбовців та техніки, продемонстрував спорядження десантника.

Студенти коледжу мали змогу побачити казарму в якій проживають майбутні офіцери, курсанти розповіли про особливості проживання та побуту у військовому навчальному закладі. Безліч емоцій гості академії отримали під час відвідування кафедри ракетно-артилерійського озброєння, де вони мали змогу потренуватись у збиранні та розбиранні зразків озброєння, ознайомитись зі зразками військової техніки.

Офіцер відділу виховної роботи капітан Ольга Богуш розповсюдила серед потенційних кандидатів до вступу у академію буклети, в яких розповідається про найстаріший вищий військовий навчальний заклад міста-героя Одеси та умови вступу на навчання до Військової академії.

Рейтинг
51 голосів