08
лип.

Курсанти Військової академії будуть представляти Україну на військовому параді в Парижі

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 11178
  • Друк

 14 липня офіцери та курсанти Військової академії (м. Одеса) будуть представляти Україну на військовому параді у Парижі, присвяченому 100-річчю початку Першої світової війни.

Військовослужбовці багатьох країн світу зберуться у столиці Франції і візьмуть участь в цьому історичному заході, який пройде на Єлисейських Полях. Представники військового оркестру і група курсантів, серед яких: молодший сержант Вадим Попик, Владислав Машковський, Михайло Дубовик, Назар Гудзенко під керівництвом старшого викладача кафедри бойового застосування озброєння та військової техніки підполковника Миколи Коновалюка відповідально віднеслись до цієї знакової подорожі.

Прапор Збройних Сил України курсанти пронесуть у складі зведеної прапороносної групи та візьмуть участь у запланованих театралізованих дійствах. До української делегації увійшли найкращі представники академії, які відмінно володіють французькою й англійською мовами та мають відмінний стройовий вишкіл. Під час перебування у Франції наші представники будуть проживати у комфортабельному готелі та отримають все необхідне за рахунок організаторів заходу. Значну допомогу у вирішенні матеріальних витрат, пов’язаних з поїздкою до Франції, було надано мером міста-героя Одеси Геннадієм Трухановим.

Леонід Єршов

Рейтинг
25 голосів