14
жовт.

Круглий стіл: «Традиції та звичаї козацтва – сучасному українському війську»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 12498
  • Друк

Круглий стіл: «Традиції та звичаї козацтва – сучасному українському війську»У Білій залі Військової академії (м. Одеса) пройшов круглий стіл: «Традиції та звичаї козацтва - сучасному українському війську», за участю старшого офіцера відділу виховної роботи майора Лариси Якобчук, капітана Ольги Богуш, начальника клубу капітана Олександра Владико, викладачів кафедри гуманітарних та соціально-економічних наук Оксани Тарасенко, Василя Дяченко та курсантів факультетів матеріально-технічного забезпечення, високомобільних десантних військ та розвідки. На інформаційно-патріотичному заході були присутнірегіональні засоби масової інформації, а також військові артисти. Цю акцію присвятили відродженню традицій українського козацтва.

Розпочинаючи зустріч капітан Олександр Владико окреслив мету цього зібрання. Він закликав присутніх згадати причини виникнення та основні періоди існування українського козацтва, дослідити основні етапи появи видатних козацьких полководців, показати розвиток бойових традицій, провести паралелі між розпорядком дня козаків Запорізької Січі та розпорядком дня курсантів академії, розглянути звичаї козаків у творах вітчизняних та зарубіжних письменників, зробити висновок по проблематиці впровадження козацьких традицій у сучасні Збройні Сили України.

Круглий стіл: «Традиції та звичаї козацтва – сучасному українському війську»У дискусійному етапі курсанти доторкнулись до періоду існування українського козацтва і побудували обширну схему своїх виступів, яка включала в себе такі періоди: 1489-1591-1647-1664-1709,1739-1775 роки.

Учасники заходу обговорили актуальні питання пов’язані із активізацією процесу військово-патріотичного виховання молоді на козацьких традиціях. Було наголошено на важливості створення у ЗМІ і суспільстві героїчного образу українського воїна, як нащадка козацької слави.

Далі, завдяки цікавому екскурсу у минуле майбутні офіцери та журналісти змогли дізнатися від науковців чимало цікавих фактів із історії українського козацтва, а також ознайомились зі зразками зброї та військової амуніції лицарів козацької доби.

Круглий стіл: «Традиції та звичаї козацтва – сучасному українському війську»Завершилася інформаційно-патріотична акція концертною програмою представленою улюбленими козацькими піснями та запальними танцями, які представили артисти оркестру Військової академії.

За словами старшого офіцера відділу виховної робот майора Лариси Якобчук проведений круглий стіл: «Традиції та звичаї козацтва - сучасному українському війську» був цілеспрямований на відродження козацьких рис і чеснот у сучасної молоді.

Завершуючи «Круглий стіл» капітан Олександр Владико зробив висновок: «Промайнули століття, але козацькі традиції і надбання і сьогодні продовжують жити в сучасному війську України. Сьогоднішні захисники Вітчизни – майбутні офіцери з великою охотою переймають добрі традиції і звички українського козацтва.


Рейтинг
54 голосів