20
жовт.

Всеукраїнські дитячо-юнацькі військово-патріотичні ігри «Сокіл» і «Джура»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Всеукраїнські дитячо-юнацькі військово-патріотичні ігри «Сокіл» і «Джура» На території Військової академії (м. Одеса) пройшла урочиста церемонія відкриття ІІ обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» і «Джура». Керівники цього важливого заходу окреслили головну мету, яка полягала у вихованні юних патріотів на засадах національної гідності, ведення здорового способу життя та всебічної розвиненості особистості.

Курсанти Військової академії (м. Одеса), приймали активну участь у проведенні змагань, вони виступали у ролі досвідчених інструкторів.

Упродовж двох днів юнаки та дівчата чотирьох навчальних закладів Одещини змагались зі стройової, медичної та вогневої підготовок, виконували різноманітні військово-патріотичні завдання, брали участь у вікторині з історії України, а також демонстрували свою фізичну підготовку під час долання дистанції на «Смузі перешкод».

Після підведення підсумків та церемонії нагородження переможців і призерів, команда, яка здобула І місце, буде захищати честь Одещини у заключному Всеукраїнському етапі змагань «Сокіл» і«Джура».

Як відмітив офіцер відділу виховної роботи капітан Ольга Богуш, - проведення подібних змагань сьогодні потрібні як ніколи, так як юнаки та дівчата мають змогу у короткий термін набути знань, вмінь та навичок, які потрібні майбутнім захисникам Вітчизни.


Рейтинг
15 голосів