09
груд.

Військові музиканти розповіли про «польові гастролі» в зону АТО

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Військові музиканти розповіли про «польові гастролі» в зону АТО«Музика і пісня для воїнів - захисників територіальної ціліснісності України», саме цій темі було присвячено брифінг, який відбувся в Одесі, в приміщенні обласної спілки журналістів.

Відповідаючи на запитання журналістів, начальник оркестру Військової академії (м. Одеса) підполковник Юрій Літовко розповів про «польові гастролі» в зону АТО. За словами офіцера з березня поточного року музичний колектив військового вишу 26 разів виїжджав на позиції військовослужбовців Збройних Сил України, які завжди з піднесеним настроєм зустрічали військових музик.

− Наші концерти зараз актуальні як ніколи і через музику і пісню ми маємо піднімати дух патріотизму українських воїнів. Мистецтво додає їм сил і впевненості в завтрашньому дні та в нашій загальній перемозі, – зазначив військовий музикант.

Користуючись нагодою та підтверджуючи важливість і актуальність солісти військово-музичного колективу виконали низку сучасних патріотичних пісень: «Армія з народом», «Ніхто, крім нас», «Обійми» та «Сини України».

Надалі на всіх військових музик чекає напружена й відповідальна робота під час численних репетицій та виступів, як в концертних залах, так і у військових частинах, в госпіталях, польових таборах і на блокпостах, де пісня жити й перемагати допомагає.

Рейтинг
29 голосів