18
груд.

Представники академії відвідали Військово-технічну академію (м. Варшава)

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 16396
  • Друк

Представники академії відвідали Військово-технічну академію10-12 грудня 2014 року за програмою НАТО з удосконалення військової освіти (DEEP) відбулося відвідування Військово-технічної академії (Варшава, Республіка Польща) делегацією Міністерства оборони України. У складі делегації були й військовослужбовці Військової академії (м. Одеса), а саме: заступник начальника академії з навчальної роботи – начальник навчального відділу полковник Олег Маслій, начальник кафедри ракетно-артилерійського озброєння полковник Станіслав Нікул, начальник кафедри автомобільної техніки Олександр Лисий та начальник кафедри тилового забезпечення підполковник Денис Лісовенко.

В ході відвідування українська делегація ознайомилися з організацією навчального процесу, матеріально-технічною базою, побутом та повсякденною діяльністю курсантів Військово-технічної академії.

Довідково: Військово-технічна академіяім. Ярослава Домбровського у м. Варшава – це військово-цивільний, академічний технічний заклад, який розпочав існувати з 1951 року.

Випускники академії отримують військову та цивільну вищу освіту.Цивільна освіта доступна для всіх, без зобов’язань перед Міністерством Національної оборони. Академія присуджує освітній ступінь бакалавр з терміном навчання 3,5 роки, магістр з терміном навчання 1,5 року з кваліфікацією інженер, а також доктор філософії.

Військова освіта надається лише громадянам Польщі. Випускники військових факультетів отримають звання лейтенант.

Організаційна структура академії складається з наступних структурних підрозділів:факультет кібернетики, факультет електроніки, факультет будівництва та геодезії, факультет логістики, механічний факультет, факультет мехатроніки та авіації, факультет новітніх технологій та хімії, а також інститут оптоелектроніки.

Академія здійснює підготовку за 16 напрямами підготовки та понад 70 спеціальностями, а саме:
Логістика, спеціальності: військова логістика;
Механіка і машинобудування, спеціальності: військова логістика.
Мехатроніка, спеціальності: експлуатація системи протиповітряної оборони, радіоелектроніка оборонних систем, обладнання та електроніка.
Будівництво, спеціальності: військова інфраструктура, військова техніка.
Геодезія і картографія, спеціальності: метеорологія, розпізнання зображень.
Хімія, спеціальності: захист від забруднення.
Комп'ютеризація, спеціальності: криптологія, мережа передачі даних, інформаційних систем.
Електроніка і телекомунікації, спеціальності: експлуатація систем зв'язку, радіоелектронне обладнання на борту, виявлення та електронне придушення, радіолокація, радіонавігації.
Аерокосмічна техніка, спеціальності: авіація, літаки і вертольоти, авіаційне обладнання.

Представники академії відвідали Військово-технічну академіюВійськова підготовка складає біля 1700 годин навчального часу, частина якої проводиться в центрах підготовки та військових частинах.

Вивчення студентами та курсантами іноземної мови здійснюється за стандартами NАТО STONAG 6001 в кількості 600 годин за весь період навчання. Після завершення навчання випускники-магістри повинні отримати СМР 3232. Вивчення англійської мови є обов’язковою умовою вимог NАТО.

В процесі навчання на фізичну підготовку виділяється 400 годин. Академія має велику спортивну базу зі стадіоном, басейном та різними спортивними майданчиками, де студенти та курсанти крім основних занять займаються в різних спортивних секціях.

Також за стандартами NАТО в академії здійснюється вивчення логістики з використанням наданого програмного забезпечення по управлінню логістикою в частинах Збройних Сил Польщі. Цим стандартам навчають студентів, курсантів та слухачів післядипломних курсів.

Навчальні заняття розпочинаються о восьмій годині ранку та завершуються о двадцять першій годині. В суботу та неділю навчання не проводяться, але кожен хто навчається має можливість через касу фінансової установи академії сплатити за додаткові заняття з викладачем.

Високий рівень освіти гарантується висококваліфікованим персоналом,в тому числі: 90 професорів, понад 400 докторів наук, понад 100 докторів філософії, 250 магістрів та біля 200 науково-технічних працівників.

Рейтинг
93 голосів