29
груд.

Одеським журналістам розповіли про приорітетні напрямки підготовки захисників Батьківщини, майбутніх офіцерів Збройних Сил України

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15859
  • Друк

  Питання підготовки молоді до служби в Збройних Силах України, а також вибору військової професії стало темою для обговорення під час брифінгу, який відбувся в Одеському кризовому медіа-центрі.

Учасники заходу - офіцери та курсанти Військової академії (м. Одеса) розповіли присутнім журналістам про приорітетні напрямки підготовки захисників Батьківщини, майбутніх офіцерів Збройних Сил України, а також участь представників академії в зоні АТО.

Старший помічник начальника навчального відділу військового вишу майор Герман Трушков повідомив, що сьогодні офіцери й курсанти військового вишу є учасниками антитерористичної операції. Серед них офіцери груп психологічної підтримки, взаємодії з місцевим населенням, військовослужбовці постійного складу, які діють у бойових частинах та підрозділах, а також викладачі багатьох кафедр та факультетів, які своїм досвідом та знаннями надають допомогу у виконанні найрізноманітніших завдань.

 Розповідаючи про цьогорічну вступну кампанію до Військової академії офіцер зазначив, що навіть при збільшенні вдвічі державного замовлення на одне місце претендувало до трьох абітурієнтів. Кожен п’ятий з відібраних на навчання це - військовослужбовці-контрактники, більшість з яких мають досвід участі в боях на сході країни.

Продовженням інформаційного заходу став виступ старшого офіцера відділу по роботі з особовим складом майора Лариси Якобчук, яка ознайомила представників ЗМІ з умовами вступу юнаків до Військової академії, а також розповіла про участь курсантів у військово-патріотичного заходах спрямованих на підготовку юнаків до військової служби.

Своєю чергою курсанти академії розповіли про особисті мотиви при виборі кар’єри офіцера.

Рейтинг
86 голосів