10
січ.

Фаховий збір з офіцерами Військової академії (м. Одеса)

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 12317
  • Друк

001В період з 08 січня по 10 січня 2015 року з офіцерами Військової академії проведено фаховий збір. Метою проведення даного заходу є вивчення та аналіз досвіду військ (сил) в ході проведення антитерористичної операції, вдосконалення практичних навичок та вмінь офіцерів.

До проведення занять залучались викладачі, офіцери-учасники бойових дій на території інших держав, офіцери академії, які мають практичний досвід виконання завдань за призначенням в зоні АТО.

Під час фахового збору розглядались особливості застосування аеромобільних бригад, батальйонних тактичних груп, артилерії,  розглядались особливості ведення розвідки за досвідом АТО на сході країни.

В рамках проведеного збору з офіцерами академії організовано також практичні заняття: показ зразків стрілецької зброї та виконання практичних стрільб з різних зразків озброєння, що використовуються в зоні АТО; організовано показ технічних засобів зв’язку; розглянуто особливості мінно-вибухових пристроїв та методи боротьби з ними.

Відпрацьовано елементи надання першої домедичної допомоги при різних видах ушкоджень. Розглянуто особливості тилового, інженерного та автотехнічного забезпечення, заходи РХБ захисту при виконанні завдань з підвищення живучості військ в умовах руйнування потенційно-небезпечних об’єктів в ході проведення операцій на сході країни.

Значну увагу в ході проведення фахового збору приділено питанням цивільно-військового співробітництва в зоні антитерористичної операції на сході країни.

Рейтинг
142 голосів
Теги: Без тегів