20
лют.

Навчально-матеріальна база академії поповнилася новою лабораторією

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Навчально-матеріальна база академії поповнилася новою лабораторією12 лютого на кафедрі іноземних мов Військової академії (м. Одеса) відбулося урочисте відкриття мовної лабораторії.

Лабораторія була передана до Військової академії представниками відділу оборонного співробітництва Посольства США в Україні в рамках угоди по технічній допомозі між урядами України та Сполучених Штатів.

Спеціалістами американської технічної групи був проведений монтаж робочих місць викладача та студентів, встановлення меблів, електрики, аудіо та відео обладнання для проведення занять. На протязі декількох днів проводилися заняття з порядку правил техніки безпеки, користування та застосування мовної лабораторії в навчальному процесі.

В церемонії відкриття лабораторії взяли участь тимчасово виконуючий обов’язки начальника академії генерал-майор Олег Гуляк, завідувач кафедрою іноземних мов працівник ЗСУ Іван Чорненький, викладацький склад кафедри, представники управління академії.

В теплій дружній атмосфері гостям академії було вручено листи подяки за успішно виконану роботу та сувеніри на згадку про перебування у Військовій академії.

Рейтинг
32 голосів