15
лют.

Курсанти Військової академії зайняли перші місця у відкритому фестивалі мистецтв

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Курсанти Військової академії зайняли перші місця 13 лютого в будинку Перуцького відбувся відкритий фестиваль мистецтв «Love story», де взяли участь курсанти 1-го та 3-го курсу факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення Військової академії м. Одеса.

Гурт в складі трьох чоловік, а саме вокаліста - Дениса МУСІЄНКА, «клавішника» - Владислава ШЕНДЕРЕЯ і «гітариста» - Василя БАБИЧА, виконував пісню «З тобою» в номінації «Авторська пісня», яку написав вокаліст Денис МУСІЄНКО та пісню «Там де клен шумить» гурту «Синя птиця» у номінації «Пісні 80-90 років».

За результатами конкурсу, який складався зі 125 номерів, курсанти академії стали Лауреатами першого ступеню за виконання авторської пісні і Лауреатами за бездоганне виконання пісні «Там де клен шумить» та нагородженні дипломами.

Курсанти факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення, не тільки навчаються на «відмінно» та «добре», показують гарні вміння та навички на полігонах, але й беруть активну участь в громадському житті студентської молоді міста Одеса.

Вітаємо з перемогою!

Рейтинг
9 голосів